شکایت «حمید حامی» از برنامه 20:30 به دلیل استفاده ابزاری از گفته هایش

شکایت «حمید حامی» از برنامه 20:30 به دلیل استفاده ابزاری از گفته هایش
calendar یکشنبه 19 شهريور 1396 در 13:11
آینه نیوز: «حمید حامی» از شبکه دو و برنامه 20:30 به دلیل تهیه گزارشی خاص و منتقدانه از کنسرت های موسیقی و استفاده از بریده ای از گفته هایش در این برنامه انتقاد و تهدید به شکایت کرد.

آینه نیوز: «حمید حامی» از شبکه دو و برنامه 20:30 به دلیل تهیه گزارشی خاص و منتقدانه از کنسرت های موسیقی و استفاده از بریده ای از گفته هایش در این برنامه انتقاد و تهدید به شکایت کرد. به گزارش موسیقی ما، حامی در این‌ باره گفت: «حدود پنج، شش ماه پیش با من تماس گرفتند و من آنها را به آقای دهقان، مدیر برنامه‌ هایم، لینک کردم و گفتم برای مصاحبه با ایشان هماهنگ کنند. آن‌ قدر برای مصاحبه سماجت کردند که بعد از شش، هفت ماه من به باشگاه خبرنگاران جوان رفتم. نه برای مصاحبه تصویری که برای مصاحبه نوشتاری که داخل نشریات داخلی سازمان صداوسیما استفاده کنند و به‌ درستی این موضوع را به خاطر ندارم. آنها می‌ خواستند مصاحبه را ضبط کنند و به‌ عنوان سند نگهداری کنند، ولی گفتند لباس مناسب بپوش، چراکه ممکن است قسمت‌ هایی از این مصاحبه را استفاده کنیم

حامی افزود: «من آن‌ قدر بدقولی کرده بودم که ناامید شدند، ولی روزی رفتم که حالم زیاد خوب نبود و با این شرط رفتم که مصاحبه تنش‌ زایی نباشد و راجع به حاشیه‌ ها صحبت نکنیم. ما در استودیو باشگاه خبرنگاران جوان نشستیم و فکر می‌ کنم یک‌ ساعت‌ و نیم این مصاحبه طول کشید و این تصویرها ضبط شد و قرار بر این شد که اگر قرار به انتشار آن است یکجا منتشر شود و فایل نوشتاری آن را برای من بفرستند.»

حامی در ادامه گفت: «من اقدامی نکردم و می‌ دانستم که کار هنوز منتشر نشده و شماره‌های آنها را هم نداشتم که پیگیر شوم. تا اینکه دیشب امید حاجیلی برای من ویدئویی فرستاد. من با امید از زمان نوجوانی که در گروه من ساز می‌ زد، دوست هستم. هم همکار و هم دوست خانوادگی و جزء معدود خواننده‌هایی است که کنسرتش هم رفته‌ ام. من میهمان داشتم و خیلی به این ویدئو توجه نکردم و فکر می‌ کردم یک ویدئوی خاطره‌ انگیز از گذشته است. بعد که ویدئو را باز کردم دیدم چنگیز حبیبیان است و به همراه برخی از کارشناسان موسیقی به صورت کاملا بی‌ منطق در حال نقد کنسرت‌ های پاپ هستند و بریده‌ ای از صحبت‌های من را که به طور ناشیانه و شیطنت‌ آمیز ابتدا و انتهای جملات حذف شده در این گزارش دیدم و قسمت‌ هایی را که به نفع این ماجرا و به ضرر موسیقی بود استفاده کرده‌ اند. من به این ماجرا اعتراض می‌ کنم و از این سوء استفاده و بی‌اخلاقی شکایت خواهم کرد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3956/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو