واکنش کاپیتان اسبق تیم ملی فرانسه به صحنه ای که به سینه «ماتراتسی» زد

و سرانجام اشک «زیدان» جاری شد

و سرانجام اشک «زیدان» جاری شد
calendar دوشنبه 13 شهريور 1396 در 11:07
آینه نیوز: بعد از گذشت سال ها از پشت سرگذاشتن حادثه تراژیک اخراج کاپیتان تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی 2006 که به دلیل ضربه سر وارد شده از سوی «زیدان» به سینه «ماتراتسی»؛ مدافع ایتالیایی صورت یافت، مربی حال حاضر رئال مادرید با تماشای آن تصاویر و یادآوری خاطرات رفته، اشک هایش سرازیر شد.

آینه نیوز: و سرانجام اشک «زیدان» جاری شد.

بعد از گذشت سال ها از پشت سرگذاشتن حادثه تراژیک اخراج کاپیتان تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی 2006 که به دلیل ضربه سر وارد شده از سوی «زیدان» به سینه «ماتراتسی»؛ مدافع ایتالیایی صورت یافت، مربی حال حاضر رئال مادرید با تماشای آن تصاویر و یادآوری خاطرات رفته، اشک هایش سرازیر شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، به تازگی «زین‌ الدین زیدان» در مراسم 40 سالگی برنامه «تله‌ فوت» در شبکه تلویزیونی «TF1» فرانسه حضور یافت و در حالی که تصاویری از بهترین لحظات دوران بازیگری خود را می‌ دید، وقتی نوبت به تصویر مربوط به زدن ضربه سرش به سینه مدافع ایتالیا در فینال جام جهانی 2006 رسید، اشک در چشمانش حلقه زد.

لازم به ذکر است پیشتر یادداشتی مرتبط با این حادثه تحت عنوان «وقتی می توان با زیدان غرق در مکاشفه شد» در آینه نیوز منعکس شد و بسیار مورد توجه واقع گردید که به همراه معرفی آثار ادبی می توانید مطالعه نمایید. (اینجا)

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3885/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو