تحسین «ورایتی» از فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» و بازی «نوید محمدزاده»

تحسین «ورایتی» از فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» و بازی «نوید محمدزاده»
calendar یکشنبه 12 شهريور 1396 در 14:13
آینه نیوز: «ورایتی» طی یادداشتی درباره فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند به تهیه کنندگی علی جلیلوند که از ایران در جشنواره فیلم ونیز حضور دارد، به تحسین فیلم و بازی نویدمحمدزاده پرداخت.

آینه نیوز: «ورایتی» در یادداشتی درباره فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند به تهیه کنندگی علی جلیلوند که از ایران در جشنواره فیلم ونیز حضور دارد، نوشت: «بدون تاریخ، بدون امضا» یک درام ایرانی خوش‌ساخت با نقش‌آفرینی‌ های فوق‌العاده است و با وجود چند حفره داستانی، تا پایان خوب پیش می‌ رود. یک پزشک قانونی به شدت درگیر وسواسی ذهنی می‌شود چون فکر می‌ کند ممکن است باعث مرگ یک کودک شده باشد.

به گزارش مهر، این رسانه معتبر درباره نقش آفرینی نوید محمدزاده در فیلم جلیلوند نوشت: یک نقش‌آفرینی تمام‌ عیار از نوید محمدزاده که در فیلم «ناهید» هم توانست در جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را کسب کند، در فیلم «بدون تاریخ،‌ بدون امضا» دیده می شود و هسته احساسی‌ فیلم را شکل می دهد. جایگاهی که این فیلم توانسته در فستیوال ونیز به دست بیاورد، در کنار جایزه‌ ای که جلیلوند در جشنواره فجر به عنوان بهترین کارگردان کسب کرد، می‌ توانند باعث شوند فستیوال‌ های دیگر هم جذب این فیلم بشوند.

در بخشی دیگر از این مطلب آمده است: جذبه احساسی تمام شخصیت‌ها در طی بحران‌ هایی که پشت سر می‌گذارند قابل لمس است،‌ مخصوصا اندوه پر از خشم لیلا و درد له‌ کننده موسی. هر چهار بازیگر اصلی فیلم درجه یک هستند، اما محمدزاده است که با صحنه کارخانه مرغ بهترین نقش‌آفرینی را به نمایش می‌ گذارد و مونولوگ درمانده‌ اش یک کیفیت حماسی شکسپیری به خود می‌ گیرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3865/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو