«رضا شفیعی جم» هم خواننده شد!

خواننده «بی وفایی» در فیلم «معیریان» می خواند

خواننده «بی وفایی» در فیلم «معیریان» می خواند
calendar شنبه 11 شهريور 1396 در 12:30
آینه نیوز: آهنگساز سینما و تئاتر از ضبط چند قطعه موسیقایی به خوانندگی «رضا شفیعی ‌جم» برای فیلم سینمایی «دُم سرخ ها» خبر داد.

آینه نیوز: آهنگساز سینما و تئاتر از ضبط چند قطعه موسیقایی به خوانندگی «رضا شفیعی ‌جم» برای فیلم سینمایی «دُم سرخ ها» خبر داد. محمد فرشته نژاد درباره خوانندگی کمدین معروف تلویزیون به مهر گفت: همزمان با آغاز فیلمبرداری فیلم «دم سرخ ها» به کارگردانی آرش معیریان کار ساخت موسیقی اثر نیز آغاز شد. ما در کنار ساخت موسیقی فیلم مشغول ضبط و آماده سازی چند قطعه برای کار هستیم که با صدای رضا شفیعی جم تولید می شود.

وی افزود: به دلیل توانایی و علاقه فراوانی که در رضا شفیعی جم برای خوانندگی وجود دارد، فضای آثاری که تولید کردیم جالب است و من ترجیح می دهم فعلا درباره جزئیات کارها اطلاعات بیشتری ندهم، اما مخاطبان بدانند که با کاراکتر بسیار جالب توجهی از رضا شفیعی جم در حوزه موسیقی رو به رو خواهند شد. این آهنگساز درباره دلیل استفاده از یک بازیگر در مقام خواننده توضیح داد: ما می توانستیم برای قطعات باکلام از خوانندگان حرفه ای استفاده کنیم اما استفاده از بازیگر برای ضبط قطعات تجربه جالب توجهی است و رضا شفیعی جم هم آنقدر توانمند بود که توانست از پس کار بر بیاید.

به گزارش آینه نیوز، مشهورترین اثر به اجرا درآمده توسط رضا شفیعی جم، قطعه «بی وفایی» بود که در نقش بامشاد و برای سریال نقطه چین خواند!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3836/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

0

0

[1397/05/21 - 19:55]

0

0

[1397/05/21 - 19:56]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو