خواننده گروه «پالت» در نمایشگاه پدرش آواز خواند

خواننده گروه «پالت» در نمایشگاه پدرش آواز خواند
calendar دوشنبه 06 شهريور 1396 در 12:35
آینه نیوز: نمایشگاه حجم و مجسمه اکبر نعمتی در حالی در گالری ایوان برپا است که در افتتاحیه این نمایشگاه امید نعمتی عضو گروه پالت به اجرای برنامه پرداخت.

آینه نیوز: نمایشگاه حجم و مجسمه اکبر نعمتی در حالی در گالری ایوان برپا است که در افتتاحیه این نمایشگاه امید نعمتی عضو گروه پالت به اجرای برنامه پرداخت. به گزارش خبرآنلاین، گالری ایوان این روزها میزبان نخستین نمایشگاه آثار اکبر نعمتی هنرمند هفتاد ساله‌‌ای است که سه مجموعه متفاوت از آثار خود را که در طول هشت سال گذشته به وجود آمده، به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه در حالی افتتاح شد که امید نعمتی فرزند اکبر نعمتی به همراه گروه پالت در این نمایشگاه حاضر شد و به اجرای تعدادی از قطعات مطرح این گروه پرداخت.

در طبقات مختلف گالری آثار متنوعی از نعمتی به نمایش گذاشته شده است که هر کدام با ابزار و رویکردی متفاوت به وجود آمده‌ اند.

گالری ایوان تمامی فروش کاتالوگ و سود حاصل از فروش آثار این نمایشگاه را به یک خیریه معتبر اهدا می‌ کند. گالری ایوان در نمایشگاه‌ های قبلی سهم خود از فروش آثار هنری را به خیریه‌ های محک، ماموت، نیکان، کمک، دهش‌ پور، انجمن حمایت از کودکان کار، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و بنیاد کودک اهدا کرده بود.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3749/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو