برگزاری مراسم اختتامیه نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران»

برگزاری مراسم اختتامیه نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران»
calendar یکشنبه 05 شهريور 1396 در 08:28
آینه نیوز: مراسم اختتامیه نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران» با حضور پرویز تناولی، سخنرانی گوهر همایون پور،همراه با نمایش فیلم نقطه و شیر و گزارش تصویری از نمایشگاه،روز دوشنبه 6 شهریورماه ساعت 5 بعدازظهر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود

آینه نیوز: مراسم اختتامیه نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران» با حضور پرویز تناولی، سخنرانی گوهر همایون پور،همراه با نمایش فیلم نقطه و شیر و گزارش تصویری از نمایشگاه،روز دوشنبه 6 شهریورماه ساعت 5 بعدازظهر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، مراسم اختتامیه نمایشگاه پرویز تناولی و شیرهای ایران روز دوشنبه 6 شهریورماه ساعت 5 بعدازظهر با حضور پرویز تناولی، سخنرانی بهزاد حاتم (دبیر نمایشگاه)، گوهر همایون پور،نماینده UN و نمایش فیلم نقطه و شیر، گزارش تصویری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن ،در سالن سینمای موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

در آغاز جلسه، فیلم مستند «نقطه و شیر» ساخته سروناز علم ‌بیگی و به تهیه کنندگی گالری 10 به مدت 30 دقیقه نمایش داده خواهد شد. در ادامه مراسم گوهر همایون پور؛ نویسنده، عضو انجمن بین المللى روانکاوى و انجمن روانکاوى آمریکا با موضوع «درجستجوی شیرهای از دست رفته» سخنرانی خواهد کرد. بهزاد حاتم دبیر نمایشگاه در مورد روند برگزاری نمایشگاه،نماینده UN و نماینده موسسه میراث پارسیان در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.

نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران» از روز 11 تیرماه در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح و تا روز ششم شهریور ماه ( روز پایانی نمایشگاه) ادامه دارد.

در این نمایشگاه 147 اثر از آثار پرویز تناولی که شامل 51 اثر تابلوی نقاشی ،21 تخته فرش ، 6 مجسمه فلزی، 60 مجسمه سرامیکی، 9 عدد جواهرات و همچنین 153 اثر از مجموعه پرویز تناولی شامل فرش، قفل،سنگ وزنه ،شیرآب ، سکه ، شیرسنگی و پوسترهای مذهبی به نمایش در آمده است.

در این نمایشگاه نیز، 63 اثر از موزه ها و مجموعه های شخصی به امانت گرفته شده که شامل27 اثر از موزه ملی ایران،5 اثر از موزه هنرهای معاصر تهران،10 اثر از موزه رضا عباسی،3 اثر از موزه نقاشی پشت شیشه و 18 اثر ازمجموعه داران خصوصی با موضوع شیر به نمایش در آمده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3713/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو