ساعد سهیلی و ساره بیات وارد «اتاق تاریک» شدند

 ساعد سهیلی و ساره بیات وارد «اتاق تاریک» شدند
calendar شنبه 04 شهريور 1396 در 14:29
آینه نیوز: روح الله حجازی به تازگی فیلمبرداری فیلم جدید خود با نام «اتاق تاریک» را در سکوت خبری آغاز کرده است. در این فیلم سینمایی ساعد سهیلی و ساره بیات نقش‌های اصلی را ایفا می‌ کنند.

آینه نیوز: روح الله حجازی به تازگی فیلمبرداری فیلم جدید خود با نام «اتاق تاریک» را در سکوت خبری آغاز کرده است. در این فیلم سینمایی ساعد سهیلی و ساره بیات نقش‌های اصلی را ایفا می‌ کنند. روابط عمومی «اتاق تاریک» امروز با انتشار اولین تصاویر این فیلم سینمایی، از ادامه فیلمبرداری جدیدترین ساخته روح الله حجازی تا مهرماه امسال خبر داده است.

به گزارش «آی سینما»، پس از عدم موفقیت فیلم سینمایی «مرگ ماهی» در گیشه، حجازی سال گذشته قصد داشت «گربه رو» (cat walk) را جلوى دوربین ببرد، اما علی رغم آغاز پیش تولید جدی و اعلام فراخوان برای انتخاب بازیگر، به علت برخی مشکلات ممیزى از ساخت آن فیلم منصرف شد. طبق اعلام روابط عمومی «اتاق تاریک» پیش بینی می‌شود فیلمبرداری این فیلم تا اویل مهر ماه ادامه پیدا کند.

در خلاصه داستان فیلم جدید روح الله حجازی آمده است: «فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسائل جدیدی قرار می دهد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3701/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو