خوانندگان دهه هفتادی پاپ برای مردم می خوانند

برگزاری جشنواره تابستانی «شب های آرتمیس» در کنار دریاچه خلیج فارس

برگزاری جشنواره تابستانی «شب های آرتمیس» در کنار دریاچه خلیج فارس
calendar سه شنبه 31 مرداد 1396 در 15:33
آینه نیوز: خوانندگان دهه هفتادی که آغازگر موسیقی پاپ بعد از انقلاب بودند، در کنار دریاچه خلیج فارس برای مردم کنسرت برگزار می کنند.

آینه نیوز: خوانندگان دهه هفتادی که آغازگر موسیقی پاپ بعد از انقلاب بودند، در کنار دریاچه خلیج فارس برای مردم کنسرت برگزار می کنند. این مطلب را مهران فرهادی؛ مدیر اجرایی جشنواره تابستانی «شب های آرتمیس» گفت و در نشست خبری جشنواره توضیح داد: «در کنار استفاده از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی، پاپ و موسیقی نواحی از جمله حجت اشرف زاده، فرزاد فرزین، رضا صادقی، سالارعقیلی، محمد زند وکیلی، گروه روناک، گروه سون، رستاک حلاج، رضا شیری، اشوان و امید جهان ویژه برنامه هایی را برای خوانندگان دهه هفتاد در نظر گرفتیم که در این برنامه تعدادی از خوانندگان معتبر و معروف نسل اول موسیقی پاپ از جمله قاسم افشار، حمید حامی، نیما مسیحا، مانی رهنما، حمید خندان و محمدرضا عیوضی در مکان جدیدی که در حاشیه دریاچه خلیج فارس تعبیه شده به اجرای برنامه می پردازند.»

به گزارش مهر، مدیر اجرایی جشنواره شب های «آرتمیس» درباره نحوه بلیت فروشی کنسرت های این جشنواره عنوان کرد: ما برای استفاده هرچه بهتر مخاطبان و شهروندان تهرانی تلاش کردیم قیمت بلیت کنسرت ها را به شکل معقولانه ای تعیین کنیم که طبق برنامه ها میانگین قیمت بلیت ها بین ۱۵ تا ۶۰ هزار تومان است و تصور می کنم رقم معقولانه ای باشد. به هر حال تمامی تلاش ها و برنامه ریزی ها انجام گرفته تا جشنواره ای برگزار شود که طیف بیشتری از مخاطبان همراه با این پروژه باشند.

مهرداد غفارزاده؛ کارگردان سینما و سازنده فیلم های «گیرنده» و «دریا و ماهی پرنده» که فرزندش؛ «دانیال» با برنامه «خندوانه» همکاری دارد در جشنواره تابستانی «شب های آرتمیس» به عنوان دبیر همکاری دارد. غفارزاده در نشست خبری این رویداد، گفت: «امیدوارم این رویداد وحدتی بین اهالی هنر باشد و شاهد یک برنامه معتبر در عرصه های فرهنگی هنری باشیم. به هر حال یکی از دلایل برگزاری جشنواره وجود منطقه جغرافیایی جدیدی چون دریاچه خلیج فارس در شهر تهران است که این رویداد می تواند معرف خوبی برای این منطقه ساحلی باشد. اگر تصاویر هوایی این منطقه را ببینید متوجه می شوید که شکل دریاچه در قالب نقشه ایران طراحی شده و سه جزیره ای که در این مکان ساخته شده به نوعی سمبل سه جزیره معروف خلیج فارس است که همه این ها می تواند بهانه خوبی برای برگزاری یک رویداد فرهنگی باشد.» غفارزاده افزود: ما در برگزاری این پروژه به لحاظ دریافت مجوزهای لازم شرایط آسانی نداشتیم و صادقانه می گویم که در این مدت تلاش بسیار زیادی را برای کسب مجوزها انجام دادیم. به هر حال اینجا طراحی به نوعی میکل آنژی است که ما مجسمه ساز آن هستیم و امیدوارم گِل مجسمه در این منطقه از تهران بتواند تبدیل به مجسمه ای شود که سال ها باقی بماند.

جشنواره شب‌های «آرتمیس» روزهای چهارم تا شانزدهم شهریور ماه امسال در حاشیه دریاچه خلیج فارس برگزار می شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3659/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو