تمایل «بهروز شعیبی» برای ساخت فیلمی درباره «حمیدصفت»

تمایل «بهروز شعیبی» برای ساخت فیلمی درباره «حمیدصفت»
calendar سه شنبه 31 مرداد 1396 در 09:25
آینه نیوز: ماجرای دردناک رخ داده توسط «حمید صفت» در هفته جاری تبدیل به حادثه تراژیک و غمباری برای اهالی هنر، رسانه و طیف های مختلف مردم شده است و جدا از تلاش های این جوان در عرصه موسیقی، نوع اتفاق رخ داده و گذشته دردناک «حمیدصفت» موجب بروز واکنش هایی احساسی از سوی مردم و هنرمندان شده است.

آینه نیوز: ماجرای دردناک رخ داده توسط «حمید صفت» در هفته جاری تبدیل به حادثه تراژیک و غمباری برای اهالی هنر، رسانه و طیف های مختلف مردم شده است و جدا از تلاش های این جوان در عرصه موسیقی، نوع اتفاق رخ داده و گذشته دردناک «حمیدصفت» موجب بروز واکنش هایی احساسی از سوی مردم و هنرمندان شده است. به گزارش آینه نیوز، از جمله هنرمندانی که روز گذشته نسبت به اتفاق «حمیدصفت» واکنش نشان داد، «بهروز شعیبی»؛ بازیگر و کارگردان جوان سینما بود که آخرین بار با فیلم انقلابی «سیانور» در سینماها دیده شد.

به گزارش آینه نیوز، «بهروز شعیبی» در فضای مجازی درباره «حمیدصفت» چنین نوشت و از تمایلش برای ساخت اثری درباره این خواننده گفت.

«سلام. مى دونم این چند روز خبر اتفاقى که براى آقاى حمید صفت افتاده ذهن خیلى ها رو درگیر کرده، قاعدتا ذهن منم درگیره... از وقتى که دهلیز رو ساختیم همچنان با واژه هاى مختلف کلنجار مى رم که از میان اونها دوست دارم کلمه بخشش رو تکرار کنم!
به شدت دارم فکر مى کنم شاید روزى فیلم حمید صفت رو بسازم... فقط نمى دونم کسانى که قضاوت به عهده آنهاست پایان قصه رو چگونه خواهند بست؟؟؟
آیا کسانى که درگیر این پرونده هستند مى دونن روزى بیننده فیلم، راجع به اونها هم قضاوت خواهد کرد؟ امیدوارم بیننده ها تصمیم گیران این پرونده رو دوست داشته باشن و حس خوبى راجع به اونها داشته باشن... خیلى امیدوارم!»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3648/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو