حضور در «جشنواره بین‌ المللی تئاتر هایفست ارمنستان» با تور تئاتری کمپانی تئاتر باران

حضور در «جشنواره بین‌ المللی تئاتر هایفست ارمنستان» با تور تئاتری کمپانی تئاتر باران
calendar دوشنبه 30 مرداد 1396 در 16:44
آینه نیوز: تور تئاتری برای تماشای نمایش‌ های جشنواره بین‌ المللی تئاتر هایفست ارمنستان و شرکت در ورکشاپ‌ های تخصصی تئاتری در حاشیه جشنواره برگزار می‌ شود و با حضور علاقمندان ایرانی در کشور ارمنستان و شرکت در سمینار‌ها و ورک شاپ‌ ها به منظور آشنایی با آثار نمایشی حاضر در جشنواره و امکان مبادله تجربیات و ایده‌های نو در عرصه تئا‌تر، برگزار می‌ شود.

آینه نیوز: کمپانی تئاتر باران با همکاری جشنواره بین‌ المللی تئاتر هایفست ارمنستان از علاقمندان سفر به جشنواره تئاتر هایفست ثبت‌ نام می‌ نماید.

این تور تئاتری برای تماشای نمایش‌ های جشنواره و شرکت در ورکشاپ‌ های تخصصی تئاتری در حاشیه جشنواره برگزار می‌ شود و با حضور علاقمندان ایرانی در کشور ارمنستان و شرکت در سمینار‌ها و ورک شاپ‌ ها به منظور آشنایی با آثار نمایشی حاضر در جشنواره و امکان مبادله تجربیات و ایده‌های نو در عرصه تئا‌تر، برگزار می‌ شود. به گزارش روابط عمومی تئاتر باران، این آموزشگاه با همکاری جشنواره بین المللی تئاتر هایفست(Highfest) ارمنستان از علاقمندان سفر به این جشنواره که مربوط به تئاتر کشورهای استقلال ‌یافته شوروی سابق است، ثبت نام به عمل می‌ آورد.

جشنواره بین‌ المللی تئا‌تر «هایفست» هر ساله در ایروان، پایتخت ارمنستان برگزار می‌ شود و از اعتبار مناسبی هم برخوردار است. اجراهای جشنواره در ژانر‌ها و گونه‌ های مختلفی ازجمله: درام، کمدی، پانتومیم، سیرک، تئا‌تر خیابانی، و غیره اجرا می‌ شوند و علاوه بر برنامه‌ های اصلی جشنواره، سمینار‌ها و کلاس‌ هایی نیز، هم برای شرکت‌ کنندگان و هم برای تماشاگران به منظور آشنایی با آثار هنری جهان و امکان مبادلهٔ تجربیات و ایده‌های نو در عرصه تئا‌تر، برگزار می‌ شود.

به اطلاع می‌رساند این تور از تاریخ ۱۱تا ۱۹ مهرماه به صورت هوایی با بهای  ۰۰۰/۰۰۰ / ۲۵ ریال ارائه می‌ گردد، که شامل بلیت رفت وبرگشت، اسکان، ترنسفر، غذا،بلیتهای نمایش‌های جشنواره، ورکشاپهای تخصصی، مراسم افتتاحیه جشنواره و گشت است. علاقمندان جهت ثبت نام به خیابان انقلاب ابتدای فلسطین جنوبی پلاک۲۹۲مراجعه و یا با شماره ۶۶۱۷۶۸۲۵ تماس بگیرند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3642/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو