مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد خبر داد؛

تدوین اساسنامه جشنواره موسیقی فجر توسط منتقدان و کارشناسان

 تدوین اساسنامه جشنواره موسیقی فجر توسط منتقدان و کارشناسان
calendar شنبه 28 مرداد 1396 در 10:58
آینه نیوز: مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد با ارائه گزارشی از فعالیت های دولت یازدهم در حوزه موسیقی از تدوین اساسنامه جشنواره موسیقی فجر توسط منتقدان و کارشناسان و ارائه آن به وزیر برای تصویب خبر داد.

آینه نیوز: مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد با ارائه گزارشی از فعالیت های دولت یازدهم در حوزه موسیقی از تدوین اساسنامه جشنواره موسیقی فجر توسط منتقدان و کارشناسان و ارائه آن به وزیر برای تصویب خبر داد. به گزارش مهر، فرزاد طالبی در این خصوص توضیح داد: در موضوع نقد منتقدان که بنده مامور رسیدگی به آن شدم، جلسات متعددی برگزار شد و نتیجه این بود که باید برای جشنواره موسیقی فجر اساسنامه­ ای تدوین شود. یعنی جشنواره ای داشتیم که این همه سال بدون اساسنامه برگزار شده بود. در واقع نظر منتقدان در این فقره، دیدگاه دفتر موسیقی هم است و به هر حال با جمع بندی نظرات دوستان، دست اندرکاران جشنواره و کارشناسان دفتر موسیقی این اساسنامه تدوین شده و مراحل تایید و تصویب خود را طی می­ کند. این را هم بدانید که جلسات ما با دوستان منتقد تمام نشده و ما همچنان به تناسب موضوعات گفتگو می­ کنیم و خوشبختانه تا آنجا که مطلعم دوستان منتقد هم اظهار رضایت کرده اند.

وی افزود: من بر این باورم که منتقدان حرف های مبنایی و محتوایی را در این فقره مطرح می کنند و طبیعتا دستگاه مربوطه که دفتر موسیقی وزارت ارشاد است از این نقدها و نکاتی که در جلسات مطرح می شود استقبال خواهد کرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3574/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو