نمایش «مفیستو» و اتفاق خوبی که در تئاتر رقم زد

نمایش «مفیستو» و اتفاق خوبی که در تئاتر رقم زد
calendar شنبه 28 مرداد 1396 در 10:28
آینه نیوز: نمایش «مفیستو» نوشته آرین منوشکین و به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه به عنوان یکی از تولیدات هدفمند مرکز تئاتر مولوی، پس از ۴۲ شب و با حضور ۶۲۳۴ به اجراهای خود پایان داد.

آینه نیوز: نمایش «مفیستو» نوشته آرین منوشکین و به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه به عنوان یکی از تولیدات هدفمند مرکز تئاتر مولوی، پس از ۴۲ شب و با حضور ۶۲۳۴ به اجراهای خود پایان داد. به گزارش تسنیم، مرکز تئاتر مولوی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است  در پی اعلام  فراخوان تولید  نمایش «مفیستو» در آذر ماه سال گذشته،  از تعداد 713 شرکت کننده  فراخوان مذکور، 82 نفر برای حضور در این پروژه نمایشی انتخاب شده و پروسه تمرین نمایش نیز به مدت 6 ماه به طول انجامید. این نمایش که از تولیدات مرکز تئاتر مولوی محسوب می‌شود با هدف اجرای نمایش های فاخر دانشگاه محور و نیز مشارکت و همراهی اساتید و دانشجویان مراکز آموزش عالی تولید و پس از 42 اجرا سرانجام در 24 مرداد  96 اجراهای خود را در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی پایان داد. این نمایش با 6243 نفر مخاطب رکورد استقبال و تعداد تماشاگر در مرکز تئاتر مولوی را به خود اختصاص داد.

گفتنی است با پایان یافتن «مفیستو»، سالن اصلی تالار مولوی میزبان «فالو می» به کارگردانی کوروش سلیمانی براساس متنی از پیتر شفر است. این نمایش روز گذشته نخستین اجرای خود را تجربه کرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3571/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو