کارگردان «خانه پدری» سریالش را برای تلویزیون کلید زد

کارگردان «خانه پدری» سریالش را برای تلویزیون کلید زد
calendar چهارشنبه 25 مرداد 1396 در 11:42
آینه نیوز: کیانوش عیاری که هنوز وضعیت مبهمی درباره اکران فیلم خوب «خانه پدری» اش وجود دارد، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی جدید شبکه یک به نام «۸۷ متر» را آغاز کرد.

آینه نیوز: کیانوش عیاری که هنوز وضعیت مبهمی درباره اکران فیلم خوب «خانه پدری» اش وجود دارد، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی جدید شبکه یک به نام «۸۷ متر» را آغاز کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، این سریال یک درام اجتماعی است که داستان آن درباره دو خانواده به نام پوردورانی و خلیلی است. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام رجب خلیلی فروخته شده است. رجب به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایلشان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

قصه «۸۷ متر» بیش از ۳۰ لوکیشن در تهران دارد. علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، فریبا کامران، نازنین فراهانی، هدی زین‌العابدین، دیبا زاهدی، الهه خادمی، ملیکا نصیری، نیما نوری‌زاده، سحر عبداللهی و محمد بحرانی از بازیگران سریال «۸۷ متر» هستند. این سریال از روز دوشنبه، ۱۶ مرداد در لوکیشن خانه پوردورانی ها در خیابان قنبرزاده منطقه رسالت تهران کلید خورد و همه اعضای خانواده پوردورانی از جمله علی دهکردی، دیبا زاهدی و فریبا کامران مقابل دوربین رفتند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3548/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو