«مرسدس»ی که باعث تغییر یک بازیگر شد

«مرسدس»ی که باعث تغییر یک بازیگر شد
calendar یکشنبه 22 مرداد 1396 در 08:41
آینه نیوز: الهام پاوه نژاد، بازیگری که بیشتر با سریال «همسران» نزد مردم شناخته می شود، عقیده دارد با بازی در نقش «مرسدس» در نمایش «سیستم گرون هلم» دچار تغییر شده است.

آینه نیوز: الهام پاوه نژاد، بازیگری که بیشتر با سریال «همسران» نزد مردم شناخته می شود، عقیده دارد با بازی در نقش «مرسدس» در نمایش «سیستم گرون هلم» دچار تغییر شده است. این بازیگر فعال تئاتر در گفت و گو با جام جم درباره نقشی که در این نمایش ایفا کرد، گفت: «زنی که من نقشش را بازی می‌ کنم، یعنی مرسدس، زنی قدرتمند است و چون بلندپرواز است کارهایی می‌ کند که غافلگیرکننده است. از همین روست که واکنش‌ های این شخصیت در عین غافلگیری غیرقابل باور نیست.»

نمایش «سیستم گرون هلم» در سالن پالیز به اجرا درآمد و همراه با حواشی بود. الهام پاوه نژاد درباره اتفاقات خاصی که معمولا در سالن های خصوصی تئاتر به وقوع می پیوندد، گفت: «چند بار قطع برق شرایط نامناسبی برای ما پیش آورد، اما خوشبختانه پس از اجرای سوم، با پیگیری اعضای گروه، سالن و اداره برق مشکل حل شد. سالن ‌دارهای ما باید بدانند که وقتی در سالنی این حجم از آثار حرفه ‌ای روی صحنه می ‌رود، باید همواره رصد و ایراد احتمالی آن برطرف شود. نباید مسئول یا مدیر سالن اجازه دهد مشکلی به‌ وجود بیاید و بعد درصدد رفع مشکل بربیاید. شاید این اتفاق برای مسئولان سالن تجربه‌ ای شده باشد که بدانند باید سالن را مدام بررسی کنند تا برای آثار دیگر، این مشکل پیش نیاید.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3468/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو