مسئول شبکه نمایش خانگی به سراغ «الیور توییست» رفت!

مسئول شبکه نمایش خانگی به سراغ «الیور توییست» رفت!
calendar سه شنبه 17 مرداد 1396 در 15:58
آینه نیوز: در حالی که انتقاداتی درباره نحوه عملکرد شبکه نمایش خانگی بسیار است و اوضاع نابسامان گذشته هنوز در این شبکه جریان دارد، مسئول اصلی این حوزه هوای کارگردانی اثر موزیکالی به نام «الیور توییست» به سرش زده است!

آینه نیوز: در حالی که انتقاداتی درباره نحوه عملکرد شبکه نمایش خانگی بسیار است و اوضاع نابسامان گذشته هنوز در این شبکه جریان دارد، مسئول اصلی این حوزه هوای کارگردانی اثر موزیکالی به نام «الیور توییست» به سرش زده است! خبرگزاری مهر گزارش داد که حسین پارسایی؛ مدیرکل نمایش خانگی، مستند و کوتاه قرار است در سال جاری اثری موزیکال را براساس داستان معروف چارلز دیکنز در تالار وحدت به اجرا درآورد.

به گزارش آینه نیوز، اگر چه این شخص مسئول سابقه ای در عرصه تئاتر داشته و کارگردانی آثاری را به عهده داشته است، اما چه خوب می شود بیشتر برنامه ها و حواسش پی مسئولیت خطیرش در شبکه نمایش خانگی باشد؛ هر چند سابقه نشان داده است که بسیاری از مسئولان در نهادهای مختلف فرهنگی تنها کاری که در زمان مسئولیت انجام می دهند، مراسم معارفه و تودیع بوده و در این میان اگر حالی داشته باشند، گاهی نشست های خبری هم برگزار می کنند تا وعده هایی براساس خیالات خود بدهند!

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3414/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو