محمدعلی سجادی این بار به سراغ «سیابش» می رود

محمدعلی سجادی این بار به سراغ «سیابش» می رود
calendar سه شنبه 17 مرداد 1396 در 08:34
آینه نیوز: محمدعلی سجادی قصد دارد در صورت ایجاد شرایط مناسب، در زمستان سال جاری نمایش «سیابش» را بر اساس اسطوره سیاوش روی صحنه ببرد.

آینه نیوز: محمدعلی سجادی قصد دارد در صورت ایجاد شرایط مناسب، در زمستان سال جاری نمایش «سیابش» را بر اساس اسطوره سیاوش روی صحنه ببرد. به گزارش مهر، محمدعلی سجادی که چندی پیش نمایش «بوف نه چندان کور» را بر اساس «بوف کور» صادق هدایت در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برده بود، درباره احتمال اجرای مجدد این اثر در سالن های دیگر تئاتر گفت: طبیعتا دلم می خواهد که اجرای نمایش «بوف نه چندان کور» ادامه داشته باشد ولی هنوز تصمیمی برای این امر نگرفته ام زیرا بازیگران نمایش درگیر پروژه های دیگری هستند.

سجادی درباره اینکه آیا کار جدیدی را برای اجرا در تئاتر مدنظر دارد یا نه، یادآور شد: سال گذشته متنی را با عنوان «سیابش» بر اساس اسطوره سیاوش نوشتم و این کار آماده است. خیلی دوست دارم در صورت ایجاد شرایط مناسب، نمایش «سیابش» را به صحنه ببرم. وی افزود: امیدوارم شرایط فراهم شود تا بتوانم در زمستان سال جاری نمایش «سیابش» را که اثری ۲ نفره است در یکی از سالن های تئاتری روی صحنه ببرم.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3396/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو