تبریک مدیرکل هنرهای نمایشی به «رسولان صدیق صحنه»

تبریک مدیرکل هنرهای نمایشی به «رسولان صدیق صحنه»
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 16:24
آینه نیوز: مهدی شفیعی؛ مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه ای «روز خبرنگار» را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

آینه نیوز: مهدی شفیعی؛ مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه ای «روز خبرنگار» را به فعالان این عرصه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی در متن یادداشت کوتاه مهدی شفیعی آمده است:

«رسایی و رسانگی تئاتر امروز، قدم به قدم نتیجه همدلی و همراهی خبرنگاران خردمندی است که دردها و درودهای صحنه را به قلم و قدم خویش رقم زده‌اند. تئاتر به همین کیمیا، جان یافته است و جان بخشیده است. دیر زمانی است که به غنیمت این پیوستگی، نام و نشان تئاتر، بیشتر دیده و شنیده می‌ شود و این حکایت، پاداش هنر و هنرمندانی است که فروتنانه رسانه مردم بوده‌ اند.

روز ارجمند خبرنگار را با ایمان به اعجاز این هم‌ افزایی و امیدواری به این هم‌ زبانی، به همه رسولان صدیق صحنه، تبریک عرض می‌ کنم. آرمان تئاتر، صلح و صلاح جهان است و امیدوارم که پرچم این آرمان مقدس، به موهبت انتشار اخبار و نقل اقوال نویدبخش تئاتر همواره در اهتزاز بماند. آرزو می‌ کنم قد و قامت سرو اصحاب خبر سربلندتر از همیشه باد و نصیب هنر از این فرهیختگی و فخر بیش باشد‌.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3391/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو