اختلاف «اوج» با «سامی یوسف» برای برگزاری اولین کنسرت در ایران

اختلاف «اوج» با «سامی یوسف» برای برگزاری اولین کنسرت در ایران
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 15:35
آینه نیوز: پیشتر در خبرهایی آمده بود که قرار است «سامی یوسف»؛ خواننده لندن نشینی که ترانه هایی را بر مبنای مفاهیم دینی اجرا می کند، برای برگزاری کنسرت موسیقی به ایران بیاید و بانی این حضور نهادی نبود به جز سازمان هنری رسانه ای اوج. اما امروز احسان محمد حسنی رییس سازمان هنری رسانه ای «اوج» در نشست رسانه ای خود از عدم به نتیجه رسیدن مذاکرات برای جلب رضایت این خواننده خوش صدا و خوش چهره خبر داد.

آینه نیوز: پیشتر در خبرهایی آمده بود که قرار است «سامی یوسف»؛ خواننده لندن نشینی که ترانه هایی را بر مبنای مفاهیم دینی اجرا می کند، برای برگزاری کنسرت موسیقی به ایران بیاید و بانی این حضور نهادی نبود به جز سازمان هنری رسانه ای اوج. اما امروز احسان محمد حسنی رییس این سازمان در نشست رسانه ای خود از عدم به نتیجه رسیدن مذاکرات برای جلب رضایت این خواننده خوش صدا و خوش چهره خبر داد. با این حال احتمال فراوان می رود که «اوج» بتواند با پرداخت مبلغ مورد نظر خواننده ایرانی الاصل مقدمات برگزاری اولین حضور «سامی یوسف» را در ایران مهیا کند.

به گزارش مهر، احسان محمد حسنی درباره برگزاری کنسرت سامی یوسف در ایران گفت: «مذاکرات زیادی با او و پدر او داشتیم و او به ایران هم آمد ولی بحث ما توافق مالی است که هنوز به نتیجه نرسیده ایم. پیش بینی ما برای بهار است که این اجرا در تهران و تبریز و یک استان دیگر باشد و تمام تلاش مان را می کنیم این اتفاق بیفتد.»

سامی یوسف، فرزند فیروز برنجان با نام مستعار بابک رادمنش؛ آهنگ ساز و خواننده قدیمی ایران است که از پیش از انقلاب تا هنوز آثار مهمی را در زمینه موسیقی پاپ برای بسیاری از خوانندگان ساخته است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3389/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو