سودآورترین محصول سال 2017 تا اینجای کار چه فیلمی است؟

سودآورترین محصول سال 2017 تا اینجای کار چه فیلمی است؟
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 14:08
آینه نیوز: فیلم مستقلِ «بگریز»/ Get Out به پدیده‌ گیشه‌ سینماهای آمریکای شمالی بدل شد و با بودجه‌ ای چهارونیم میلیون دلاری، به فروش جهانی ۲۵۲ میلیون دست یافت؛ و این‌ ها، ارقامی هستند که «بگریز» را به سودآورترین فیلم سال ۲۰۱۷ تا این‌ جای کار بدل کرده‌ اند.

آینه نیوز: هنر و تجربه به نقل از پلی لیست نوشت: فیلم مستقلِ «بگریز»/ Get Out که سراسر هیجان و تنش است، مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفت و علاوه بر این‌ ها، دوباره بحث‌ های نژادی و تبعیض‌ های حاکم بر جامعه‌ معاصر آمریکا را به میان کشید. در ضمن «بگریز» پر از آتش‌ بازی‌های سیاسی است که آن را به‌ مراتب پرجزییات‌ تر و فکورانه‌ تر از فیلم‌های مشابهش کرده است.

در هر صورت این فیلم به پدیده‌ گیشه‌ سینماهای آمریکای شمالی بدل شد و با بودجه‌ ای چهارونیم میلیون دلاری، به فروش جهانی ۲۵۲ میلیون دست یافت؛ و این‌ ها، ارقامی هستند که «بگریز» را به سودآورترین فیلم سال ۲۰۱۷ تا این‌ جای کار بدل کرده‌ اند. بی‌ تردید این موفقیت به‌ واسطه‌ تبلیغات شفاهی منتقدان و تماشاگران میسر شده است. نقدهای مثبت «راتن تومیتوز» امتیاز ۹۹ از ۱۰۰ (البته با محاسبه‌ی میزان مثبت بودن نقدها) را برای فیلم به ارمغان آورده‌ اند.

البته فیلم پیل تنها اثر مستقل امسال نیست که به یک بلاک‌ باستر بدل شده است. فیلم جدید ام. نایت شیامالان با عنوان «شکاف»/ Split که بازگشت تمام‌عیاری را برای او رقم زده است، با فاصله‌ کمی در رتبه‌ بعدی قرار دارد. این فیلم با بودجه‌ای نُه میلیون دلاری و هزینه‌های بازاریابی سی میلیونی‌اش، به فروش جهانی ۲۷۷ میلیون رسیده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3383/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو