گلایه فرزند محمود جهان از انتشار آلبوم «ناخدای بندر»

گلایه فرزند محمود جهان از انتشار آلبوم «ناخدای بندر»
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 11:18
آینه نیوز: امید جهان؛ فرزند محمود جهان، به گلایه از سایت منتشر کننده آلبوم «ناخدای بندر» پرداخت.

آینه نیوز: امید جهان؛ فرزند محمود جهان، به گلایه از سایت منتشر کننده آلبوم «ناخدای بندر» پرداخت. به گزارش تسنیم، فرزند مرحوم محمود جهان گفت: منتشر کنندگان «ناخدای بندر» ممکن است اجازه‌ انتشار آثار را به طور قانونی داشته باشند و حتی ممکن است امضای محمود جهان را هم داشته باشند اما به طور حتم انتشار این آثار آن هم در این زمان، کار زشتی است. اگر می‌ خواستند آثار محمود جهان را منتشر کنند، چرا زمانی که پدرم زنده بود این کار را نکردند.

وی افزود: اینها اگر فکر می‌ کنند با این کار از نظر مالی نجات پیدا می‌ کنند بگذارید این کار را بکنند و نجات یابند. اما کارشان خیلی زشت است. نه اجازه‌ ای از ما گرفته‌ اند نه صحبتی با ما کرده‌ اند. این کار از طرف ما تایید نیست. البته من اصل ماجرا را نمی‌ دانم و ممکن است که منتشر کنندگان این آثار نامه‌ ای برای این کار داشته باشند اما اگر نداشته باشند من این ماجرا را از طریق معاونت هنری پیگیری قانونی می‌ کنم.

فرزند محمود جهان ادامه داد: مردم جنوب ناراحت می شوند اگر ببینند ما در این برهه از زمان دنبال این مسائل رفته‌ ایم اما بعدا حتما پیگیر می‌ شویم و این مسئله را پیگیری می‌ کنیم.

به گزارش آینه نیوز، بنا بر رسم همیشگی در کشورمان که به محض مرگ نویسنده، خواننده، بازیگر و ... همه آثار واقعی و غیر واقعی و منتشر شده و منتشر نشده اش به ناگهان امکان حیات می یابد، چندی پیش یکی از سایت های موسیقی به نام «ریتمو» آلبومی از بهترین آثار «محمود جهان» را تحت عنوان «ناخدای بندر» منتشر ساخت. گردانندگان این سایت همانند دیگر موارد گذشته عنوان می کنند که اجازه این کار را داشته و تنها به یاد گرامیداشت آن مرحوم اقدام به این کار کردند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3378/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو