«باران کوثری» عروس «رضا بهبودی» و تهیه کننده یک اثر نمایشی شد

خانم کوچولوی دست و دلباز!

خانم کوچولوی دست و دلباز!
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 11:05
آینه نیوز: بعد از فعالیت های تهیه کنندگی پدر حالا «باران کوثری» نیز به عنوان تهیه کننده، تجربه ای دیگر را به انواع تجربیات سینمایی، اجتماعی و سیاسی اش اضافه کرده است!

آینه نیوز: بعد از فعالیت های تهیه کنندگی پدر حالا «باران کوثری» نیز به عنوان تهیه کننده، تجربه ای دیگر را به انواع تجربیات سینمایی، اجتماعی و سیاسی اش اضافه کرده است! به گزارش آینه نیوز، باران کوثری در نمایش در حال اجرای «گفت و گوی برجای ‌ماندگان» که بنا به ادعای کارگردانش، نگاهی آخرالزمانی دارد، در نقش عروسِ «رضا بهبودی»؛ بازیگر نقش مسیحی فیلم «اکسیدان» ایفای نقش می کند؛ در نمایشی که با تهیه کنندگی باران کوثری و طی یک همکاری مشترک دیگر با «محسن قرائی» شکل می گیرد. کارگردانی که به عنوان مدیر پروژه با «گفت و گوی برجای ‌ماندگان» همکاری دارد.

میلاد شجره کارگردان نمایش «گفت و گوی برجای‌ ماندگان» با اشاره به نکته های یاد شده به «مهر»، گفت: «باران کوثری به عنوان تهیه کننده کار، دست و دلبازانه و با درک درست کار را پیش برد که از او ممنونم. این نمایشنامه متن سختی دارد چون یک ایده آخرالزمانی را روی صحنه آوردن کار مشکلی است اما باران کوثری به ما اعتماد کرد و در ادامه محسن قرایی به عنوان مدیر پروژه هم به کار اضافه شد که فرد به شدت حرفه ای و کاربلدی است و کمک های زیادی به ما کرد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3377/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو