برنامه «هفت» باید منتظر «راهبرد» بماند

برنامه «هفت» باید منتظر «راهبرد» بماند
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 10:23
آینه نیوز: معاون سیمای رسانه ملی شرط روی آنتن رفتن برنامه «هفت» را به نتیجه رسیدن طرح راهبردی صدا و سیما در خصوص ایجاد برنامه هایی هدفمند دانست.

آینه نیوز: معاون سیمای رسانه ملی شرط روی آنتن رفتن برنامه «هفت» را به نتیجه رسیدن طرح راهبردی صدا و سیما در خصوص ایجاد برنامه هایی هدفمند دانست. به گزارش آینه نیوز، با وجود وعده های انجام شده مبنی بر شروع کار برنامه «هفت» در بعد از ماه رمضان، به جز تعدادی گمانه زنی های رسانه ای و اعلام برخی نام ها از سوی دوستانشان جهت تبلیغ! هیچ حرکت رو به جلویی درباره پخش برنامه تلویزیونی «هفت» صورت نگرفت و حالا مرتضی میرباقری، از شرطی جدید و شرایطی متفاوت برای به نتیجه رسیدن این برنامه و دیگر برنامه های مشابه خبر می دهد.

مرتضی میرباقری در گفت و گو با خبرگزاری مهر، ضمن اعلام این که رسانه ملی درصدد اجرایی ساختن برنامه جامع راهبردی است، عنوان کرد: «زمانی که این راهبرد مشخص شود ما ۲ هفته بعد از آن برنامه «هفت» را روی آنتن می بریم. البته شبکه ها برنامه هایی برای خود دارند اما این برنامه ریزی ها برای نهایی شدن در معاونت سیما باید ذیل همان راهبرد اصلی قرار بگیرد.»

معاون سیمای رسانه ملی، وعده مشابه ای را برای دیگر برنامه معروف تلویزیونی هم صادر کرد و درباره  وضعیت «کلاه قرمزی» در تلویزیون، گفت: «جلسات بسیار خوبی با عوامل این مجموعه داشته ایم، به هر حال ما در رسانه ملی همیشه تمایل داشته ایم از ظرفیت دوستان خود استفاده کنیم و امیدواریم درباره این برنامه هم در چند هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم.»

به گزارش آینه نیوز، اگر چه وجود طرح و برنامه ای مشخص در رسانه های مختلف و به خصوص رسانه ملی الزامی است و اجرای صرف و بدون بهره برنامه هایی همچون «هفت» هیچ ثمره مشخصی به همراه ندارد، اما بهتر است مدیران تلویزیون به شکلی مشخص و بدون پیچ و تاب های مختلف تکلیف برنامه های در دست تولید و یا متوقف شده تلویزیون را رسانه ای کنند تا هر بار خبری تازه از سوی مسئولی متفاوت اعلام نگردد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3375/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو