بازیگری که از سینما دلزده شده و به دنبال موسیقی است

بازیگری که از سینما دلزده شده و به دنبال موسیقی است
calendar دوشنبه 16 مرداد 1396 در 10:05
آینه نیوز: اشکان خطیبی، بازیگر سینما و تلویزیون که این اواخر جدا از حضور در صحنه تئاتر با برنامه تلویزیونی «خندوانه» همکاری داشت، عنوان کرد که علاقه چندانی برای فعالیت بازیگری ندارد و علاقمند است بیشتر در موسیقی متمرکز شود.

آینه نیوز: اشکان خطیبی، بازیگر سینما و تلویزیون که این اواخر جدا از حضور در صحنه تئاتر با برنامه تلویزیونی «خندوانه» همکاری داشت، عنوان کرد که علاقه چندانی برای فعالیت بازیگری ندارد و علاقمند است بیشتر در موسیقی متمرکز شود. این بازیگر در گفت و گو با روزنامه جام جم از بی رغبتی خود به سینما گفت.

اشکان خطیبی که نمایش «لامبورگینی» را در صحنه دارد، درباره تلفیق کلام و موسیقی در صحنه تئاتر هم گفت: «خاصیت‏های آوایی زبان فارسی باعث شده این موسیقی، با زبان ما همخوانی داشته باشد. اساسا این قابلیت باعث شده، اگر متنی ادبی و دراماتیزه را روی صحنه برای تماشاگر بخوانی، فکر کند شعر می‏ خوانی. به دلیل تسلط همین ویژگی، این پیشرفت سریعا دیده شده است. من سال‏ها طرفدار این موسیقی بودم و حتی قبل از ورودش به ایران. بعدها که به ایران آمد،‌ گوش می ‏دادم و می‏ دیدم که متن را عوض می‏کنند و متاسفانه روی همان موسیقی می‏خوانند. این در تئاتر اجتماعی هم کارکرد زیادی دارد.»

.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3374/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو