حمله روزنامه جمهوری اسلامی به رهبر ارکستر و فرزند مشایخی

حمله روزنامه جمهوری اسلامی به رهبر ارکستر و فرزند مشایخی
calendar یکشنبه 15 مرداد 1396 در 09:03
آینه نیوز: روزنامه جمهوری اسلامی با ردیف کردن جرم هایی برای نادر مشایخی، رهبر ارکستر و فرزند جمشید مشایخی از حضور این موزیسین برجسته در برنامه «خندوانه» انتقاد کرد.

آینه نیوز: روزنامه جمهوری اسلامی با ردیف کردن جرم هایی برای نادر مشایخی؛ رهبر ارکستر و فرزند جمشید مشایخی از حضور این موزیسین برجسته در برنامه «خندوانه» انتقاد کرد. به گزارش آینه نیوز، این روزنامه همانند رویه برخی از خبرگزاری ها و رسانه های خاص از اسم مخفف «ن.م» برای این رهبر ممتاز موسیقی کلاسیک استفاده کرد و با اطلاق عنوان «شومن»! برای نادر مشایخی، نوشت: «برنامه خندوانه سیمای جمهوری اسلامی از یک شومن به عنوان هنرمند دعوت به حضور در برنامه کرد.
 «ن.م» که با حمایت سفارتخانه‌های خارجی و علیرغم بی‌ سوادی به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران انتخاب شده بود، در سال‌ های گذشته تلاش‌ های بسیار برای تخریب موسیقی کلاسیک ایران نمود و در پنهان، در کشورهای بیگانه به برگزاری کنسرت‌ های ضد ایرانی پرداخت! حمایت بیگانگان از وی موجب ایجاد موقعیت‌ های بسیار نابحق برای وی در ایران شده است.»

لازم به ذکر است نادر مشایخی از مهم ترین دانشگاه موسیقی در وین فارغ التحصیل ممتاز موسیقی در رشته آهنگسازی، رهبری ارکستر و موسیقی الکترونیک شده است و اجراهای متعددی را با گروه ها و نوازندگان برجسته جهان برگزار کرد و در فستیوال های مهم موسیقی مانند وین هم مورد تقدیر قرار گرفت.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3338/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو