محمد علی معلم دامغانی با پیامی از 500 تابلوی پُرحاشیه و سرگردان گفت؛

مال الله است و متعلق به مردم و میهن اسلامی است

مال الله است و متعلق به مردم و میهن اسلامی است
calendar چهارشنبه 11 مرداد 1396 در 10:03
آینه نیوز: محمد علی معلم دامغانی؛ رییس فرهنگستان هنر، درباره ۵۰۰ تابلو از آثار هنرمندان بزرگ ایرانی به اهالی فرهنگ و هنر و مسئولان پیام داد.

آینه نیوز: محمد علی معلم دامغانی؛ رییس فرهنگستان هنر، درباره ۵۰۰ تابلو از آثار هنرمندان بزرگ ایرانی به اهالی فرهنگ و هنر و مسئولان پیام داد. همان تابلوهایی که در کنار تابلوهای گرانقیمت در اتاقی زیر ساختمان معاونت هنری و در یک انبار انتقال یافته و خارج شدند و حکایت ها بر آن رفت. حالا محمد علی معلم دامغانی؛ شاعر و رییس فرهنگستان هنر با اطلاعیه ای این تابلوها را تحمیل شده به خزانه فرهنگستان تحت مدیریت خود می داند و آن ها را اموال بیت المالی می داند که سرگردان مانده اند!

به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام بدین شرح است:

«بنام خدا

قابل توجه اهالی فرهنگ و هنر و مقامات مسئول

بدینوسیله اعلام می‌ کند که بیش از پانصد تابلو از آثار نقاشان ایرانی که با تطمیع تأثیرگذاری در مدیران و بعضی از کارمندان به بهانه نمایشگاه و غیره‌، بدون شناسنامه و سند به خزانه فرهنگستان تحمیل شده است، در اختیار این نهاد فرهنگی است. شرکت پارس آریان به سرپرستی آقای امین تفرشی مدعی مالکیت آن است که ادعاست و بایستی اثبات شود. عجالتاً مال، مال الله است و متعلق به مردم و میهن اسلامی است (من آنچه شرط بلاغ است). الحمدلله»

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3324/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو