زامبی‌ها از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌ترند!

زامبی‌ها از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌ترند!
calendar سه شنبه 10 مرداد 1396 در 14:36
«مردگان متحرک» اقتباس سریالی شبکه ای ام سی از کمیک بوکی داستانی با همین نام در کنار «بازی تاج و تخت»، محبوب ترین سریال ادامه دار حال حاضر تلویزیون است که بر خلاف اخبار منتشر شده از سریال ای ام سی، به نظر خیال تمام شدن هم ندارد. در شش فصل گذشته شخصیت‌ها به خوبی پرداخت شده‌اند و حال فصل برداشت از این همه پرداخت فرا رسیده است. تریلر رونمایی شده در کامیک‌کان نشان دهنده‌ی بزرگترین تولید این مجموعه در سیر داستانی آن است.

آینه نیوز: «مردگان متحرک» اقتباس سریالی شبکه ای ام سی از کمیک بوکی داستانی با همین نام در کنار «بازی تاج و تخت»، محبوب ترین سریال ادامه دار حال حاضر تلویزیون است که بر خلاف اخبار منتشر شده از سریال ای ام سی، به نظر خیال تمام شدن هم ندارد. در شش فصل گذشته شخصیت‌ها به خوبی پرداخت شده‌اند و حال فصل برداشت از این همه پرداخت فرا رسیده است. تریلر رونمایی شده در کامیک‌کان نشان دهنده‌ی بزرگترین تولید این مجموعه در سیر داستانی آن است.

 فصل جدید سرشار از درگیری‌های خونین میان بازماندگانی است که قسر در رفتن از دست واکرها دیگر برایشان به زنگ تفریح و عادتی روزمره تبدیل شده. نبرد در حال حاضر میان اجتماعات و قبایل جدید پسا آخرالزمانی ماجرا است. طبق روال داستان در ابتدای هر فصل یک حاکم شرور معرفی می‌کرد که در انتها توسط قهرمان اصلی یعنی ریک و دار و دسته اش به زوال کشیده می‌شد. اما این روال در چند فصل میانی آسیب شدیدی به چهارچوب روایی اثر وارد کرده بود و تکرار مکررات هم هیچ گاه مورد پسند مخاطب نبوده. سازندگان از فصل پنج فرم روایی قصه را نیز تغییر دادند و روایت موازی را جایگزین داستان خطی کردند، اما هیچ کدام از این کارها به اندازه‌ی ورود شروری جذاب مانند نیگان برای تقابل با ریک به کمک قصه نیامد. وجود نیگان و خدمتکار باوفایش لوسی به قدری در داستان نشسته که عرصه برای قدرت نمایی ریک بشدت تنگ شده است. تصاویر جدید از فصل هفتم نوید نبردی جذاب و پرخون را می‌دهد، نبردی میان بازماندگانی که واکرها را به زانو درآورده‌اند و به دنبال گسترش قلمروی خود و تصاحب دنیای جدید یعنی دنیای مردگان هستند. تغییر مواضع قدرت قربانی‌های زیادی را می طلبد و ریک و دوستانش که با پادشاه نیز متحد شده‌اند قصد براندازی تفکر نیگان را دارند. تفکری که با نمایش نشانه‌های مرموزش در فصل پیش، دامنه ی قدرت و اختیارش به طور مرموزانه‌ی وسعت بخشیده و باید منتظر هرگونه سورپرایزی از جانب این تفکر فاشیستی پسا آخرالزمانی باشیم. فصل ۸ در تاریخ ٢٢ اکتبر پخش خواهد شد و هواداران این فرانچایز خونین باید تا آن زمان منتظر بمانند.

 

منبع: دنیای تصویر

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3311/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو