بازخوانی یک گفت و گوی قدیمی اما خواندنی؛

«سعید حدادیان» درباره وجوه اعتقادی «بنیامین بهادری» ملقب به «وحید» چه گفت؟

«سعید حدادیان» درباره وجوه اعتقادی «بنیامین بهادری» ملقب به «وحید» چه گفت؟
calendar دوشنبه 09 مرداد 1396 در 15:01
آینه نیوز: سعید حدادیان هنگامی که در برنامه «مردم چی میگن» حضور یافت، جنبه ای دیگر از خصوصیات رفتاری و اعتقادی بنیامین بهادری؛ خواننده مطرح موسیقی پاپ را مطرح ساخت.

آینه نیوز: سعید حدادیان هنگامی که در برنامه «مردم چی میگن» حضور یافت، جنبه ای دیگر از خصوصیات رفتاری و اعتقادی بنیامین بهادری؛ خواننده مطرح موسیقی پاپ را مطرح ساخت. به گزارش آینه نیوز، این گفته ها اگر چه به لحاظ زمانی به گذشته برمی گردد اما انتشارش می تواند برای برخی که از صحبت های سعید حدادیان درباره سابقه مداحی «بنیامین» خبر ندارند، در نوع خود جالب باشد. به خصوص این که حضور در فیلم سینمایی و تجربه بازیگری به اضافه اتفاقات موسیقی و رخدادهای زندگی موجب برجسته شدن نام «بنیامین» و معروفیت بیشتر او در طی یک سال گذشته شده است.

به گزارش آینه نیوز، در آن برنامه که از آنتن شبکه سوم سیما پخش شد، سعید حدادیان درباره بنیامین بهادری چنین گفت: «ایشان نوحه می سرودند و نوحه سرای خیلی ماهری است و یک نمونه بارز در دستگاه امام حسین(ع) همین آقای بنیامین بهادری است که ما به اسم «وحید» می شناسیم و تا آخر عمر هم برای من وحید است و فرزند من است.»

سعید حدادیان درباره فعالیت های دیگر بازیگر فیلم «سلام بمبئی»، عنوان کرد: «آقای وحید(بنیامین) بهادری واقعا چهارم هر ماه در خانه اش روضه دارد. کارهای دیگرش جای خودش! بعد ایشان مرتب و مکرر به مجلس آسید اسماعیل دولابی می رفت. آقای بنیامین بهادری با همین فضا تقریبا 30 شب ماه رمضان در مسجد ارگ شب زنده دار بود.»

به گزارش آینه نیوز، بنیامین بهادری سابقه انتشار آلبوم مداحی را داشته و چندی پیش نیز دعای جوشن کبیر را با استفاده از تم موسیقایی و با بهره گیری از سازهای مدرن به اجرا درآورده بود که البته انتقاداتی را هم به همراه داشت.

«بنیامین» در یکی از گفت و گوهایش درباره فعالیت های مداحی خود گفته بود: «مداحی را از فضاهای مدرسه و دبیرستان آغاز کردم. اما اصلی ‌ترین مداحی‌ ام در تکیه‌ ای در سلسبیل بود. آنجا را بسیار دوست دارم. چند سالی در این تکیه نوحه خواندم. آخرین باری که آنجا خواندم 20 سالم بود. موهای بلندی داشتم و شکل و شمایلم به آدم‌های هیئتی نمی‌ خورد. با چنین چهره ‌ای آنها نمی‌ گذاشتند که من به تریبون نزدیک شوم. هر چقدر هم که استعداد نشان می‌ دادی به شما فضا نمی‌ دادند. تنها کسانی که به من تریبون دادند، همین هیئتی بود که در «سلسبیل» بود. بقیه هرگز اجازه نزدیکی به تریبون را نمی ‌دادند. کسانی که در هیئت سلسبیل بودند از مردم عادی و از تیپ‌ های مختلف بودند که تنها در 10 روز محرم تشکیل می ‌شد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3285/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو