ادامه واکنش های رسانه ای درباره «تتلو» و تجلیل از او

توبه با ضمانت عکس در خبرگزاری!

توبه با ضمانت عکس در خبرگزاری!
calendar یکشنبه 08 مرداد 1396 در 16:52
آینه نیوز: روزنامه کیهان امروز در صفحه فرهنگی با انتشار یادداشتی به واکاوی اتفاقات رخ داده برای «تتلو» و اعتراض انجام شده پیرامون چرایی قدردانی از این خواننده رپ پرداخت و با مطلبی تحت عنوان «شما هم توبه کنید با شما هم عکس خواهند گرفت!» عنوان داشت که برخی از خواص هم می توانند با تغییر دیدگاه و انجام توبه از شرایطی مشابه با تتلو برخوردار شوند.

آینه نیوز: روزنامه کیهان، امروز در صفحه فرهنگی با انتشار یادداشتی به واکاوی اتفاقات رخ داده برای «تتلو» و اعتراض انجام شده پیرامون چرایی قدردانی از این خواننده رپ پرداخت و با مطلبی تحت عنوان «شما هم توبه کنید با شما هم عکس خواهند گرفت!» عنوان داشت که برخی از خواص هم می توانند با تغییر دیدگاه و انجام توبه از شرایطی مشابه با تتلو برخوردار شوند. به گزارش آینه نیوز، در بخشی از یادداشت «کیهان» در این خصوص آمده است: «از روزی که جشن یک سالگی «فارس پلاس» برگزار شد و در آن مراسم برخی از چهره‌های شاخص ولایتمدار و حزب اللهی با تقدیرشدگان این مراسم از جمله آقای مقصودلو «تتلو» عکس گرفتند؛ جماعتی از به اصطلاح اصلاح‌طلبان به شیوه مألوف خود زبان به فحاشی گشودند و طبق عادات گذشته انواع توهین و تحقیرها را نثار کسانی کردند که مخالف و منتقد تفکراتشان هستند. اما چرا؟ آیا اینکه فردی از گذشته و تفکراتی که به راه صواب نبوده توبه کرده برای آنها غیرقابل قبول و شاید غیرقابل تحمل است؟»

این روزنامه در ادامه با اشاره به توبه پذیری مومنان توسط خداوند و با تمرکز به اتفاق رخ داده در خصوص «تتلو»، نوشت: «از آنجا که هر مسلمانی شک ندارد که باید از شرک که ظلم بزرگی است و از دروغ به درگاه خدا توبه و استغفار کرد... پس حالا دوباره میتوان به چرائی فحاشی این جماعت به گرامی داشتن یک فرد توبه کار و بازگشته به دامان دین و توحید فکر کرد. آیا با در نظر گرفتن اصول بالا میتوان جز این نتیجه گرفت که این به اصطلاح روشنفکران از اصل پایبندی به اندیشه ناب محمدی(ص) عصبانی و ناراحت هستند؟ از اینکه ولایتمداران این سرزمین ذره‌ای از اصول خود کوتاه نمی‌آیند و رسواکننده مشرکان و ظالمان و مستکبران و عمله‌های داخلی آنها هستند؟ البته همیشه راه توبه باز است...»

در پایان مطلب «کیهان» ضمن اشاره به برخی از خواص، آمده است: «راهی که همه، حتی همین به اصطلاح روشنفکران هم می‌توانند به آن رجوع کنند. برای همین ما امیدواریم جماعتی که به نثار کردن انواع توهین‌ها و تهمت‌ها به حزب اللهی‌ها مشغولند، روزی مانند انسانی چون مرحوم «احسان طبری» توبه کنند. و شاید حتی مانند احسان طبری آنچنان متحول شوند؛ که مانند او که برای رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شعر سرود؛ برای شهدای مدافع حرم و حریم و یا شهدای امر به معروف و نهی از منکر شعر هم بگویند. و خلاصه اینکه اگر روزی بیاید که آقایانی چون ع. ع، س. ح، م. ق و... از انحرافات عقیدتی و تفکرات التقاطی خود توبه کنند، همه مطمئن باشند که چهره‌های شاخص ولایتمدار و حزب‌اللهی این سرزمین با آنها عکس‌های متعددی خواهند گرفت و گرامی شان خواهند داشت.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3272/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو