همه به دنبال فیلمنامه نویس تازه ترین اثر استیون سودربرگ

شما هم آقای سودربرگ؟!

شما هم آقای سودربرگ؟!
calendar یکشنبه 08 مرداد 1396 در 15:30
یکی از نقاط قوت فیلم از نگاه منتقدان، فیلم‌نامه‌ تازه ترین ساخته سودربرگ است که اولین تجربه‌ فیلم‌ نامه‌ نویسی با نام ربکا بلانت است. اما موضوع جالبی که به‌ تازگی همه را غافلگیر کرده این است که احتمالاً ربکا بلانت وجود خارجی ندارد. منابعی به «هالیوود ریپورتر» خبر داده‌ اند که بلانت یک فرد واقعی نیست و می‌ تواند اسم مستعاری برای همسر سودربرگ، جولز اسنر، یا جان هنسن کمدین، یا حتی خود سودربرگ باشد.

سرویس سینمای جهان «آینه نیوز»: استیون سودربرگ که زمانی اعلام بازنشستگی و دوری از فیلمسازی کرده بود و 4 سال است که از عرصه کارگردانی دور می باشد، قرار است از ماه آینده با تازه ترین ساخته اش که «لوگن خوش‌شانس» نام دارد به سینماها برگردد. به گزارش آینه نیوز، رزومه قابل قبول سودربرگ که در آن می توان آثار موفقی چون «قاچاق»، «خارج از دید»، «شیوع» و سریال ارزنده «نیک» را مشاهده کرد، انتظارات از او و ساخته هایش را افزون می کند و همه در انتظار اکران و تماشای فیلم جدید آقای فیلمساز هستند.

سودربرگ که با تریلر «عوارض جانبی» با دنیای کارگردانی خداحافظی کرده بود، باز هم در سینما آفتابی می شود اما این بار حاشیه ای عجیب در کنار اخبار فیلمش به چشم می خورد، چنان که هنر و تجربه به نقل از ایندی‌ وایر نوشت: یکی از نقاط قوت فیلم از نگاه منتقدان، فیلم‌ نامه‌ آن است که اولین تجربه‌ فیلم‌ نامه‌ نویسی با نام ربکا بلانت است. اما موضوع جالبی که به‌ تازگی همه را غافلگیر کرده این است که احتمالاً ربکا بلانت وجود خارجی ندارد. منابعی به «هالیوود ریپورتر» خبر داده‌ اند که بلانت یک فرد واقعی نیست و می‌ تواند اسم مستعاری برای همسر سودربرگ، جولز اسنر، یا جان هنسن کمدین، یا حتی خود سودربرگ باشد.

البته این در شرایطی است که بلوف سودربرگ تا این‌ جا خیلی خوب جواب داده بود و برخی بازیگران فیلم می‌ گویند که حتی با بلانت (مستقر در انگلیس) تبادل‌ نظر ایمیلی هم داشته‌ اند. این نویسنده در طول تولید هرگز سر صحنه حاضر نشد که می‌ تواند نشان دیگری باشد برای اثبات عدم وجودش. در این زمینه پیگیری «هالیوود ریپورتر» که سراغ پخش‌ کننده‌ فیلم رفته بود هم از سوی این کمپانی بی‌پاسخ مانده است.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3270/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو