نقض حریم خصوصی این بار در آمریکا!

نقض حریم خصوصی این بار در آمریکا!
calendar شنبه 07 مرداد 1396 در 16:50
آینه نیوز: این روزها که اخبار بسیاری از رسانه های داخلی به موضوع «حریم خصوصی» اختصاص یافته است و اتفاقات رخ داده برای آزاده نامداری حتی به ایجاد کمپینی در دفاع از «حریم خصوصی» از سوی هنرمندان ایرانی تبدیل شده است، در کشوری که خود را مهد آزادی قلمداد می کند هم اتفاقی غیراخلاقی از ورود دزدانه به حریم خصوصی هنرپیشه ای مطرح رخ داد!

آینه نیوز: این روزها که اخبار بسیاری از رسانه های داخلی به موضوع «حریم خصوصی» اختصاص یافته است و اتفاقات رخ داده برای آزاده نامداری حتی به ایجاد کمپینی در دفاع از «حریم خصوصی» از سوی هنرمندان ایرانی تبدیل شده است، در کشوری که خود را مهد آزادی قلمداد می کند هم اتفاقی غیراخلاقی از ورود دزدانه به حریم خصوصی هنرپیشه ای مطرح رخ داد! به گزارش مهر، جرج کلونی، ستاره هالیوودی اعلام کرد که عکاس مجله‌ ای فرانسوی از حصارها و حفاظ‌ های خانه به صورت غیرقانونی گذشته و در حریم خصوصی خانه از آن‌ها عکس‌ برداری کرده است!

این بازیگر در بیانیه‌ ای اعلام کرد که از عکاس نامبرده و مجله‌ ای که عکس را منتشر کرده است، شکایت می‌ کند و تا جایی که قانون اجازه بدهد دست از پیگیری برنخواهد داشت.

جرج و امل کلونی ماه پیش از به دنیا آمدن دوقلویی به نام‌ های الا و الکساندر خبر داده بودند اما از آن زمان هیچ تصویری از آن‌ها منتشر نشده بود. مجله فرانسوی «Voici» جمعه ششم مرداد تصاویری از جرج و امل کلونی و دوقلوها منتشر کرد. آن‌ ها در تصاویر منتشر شده در حال قدم زدن در باغی دیده می‌ شوند که به گفته مجله نزدیک دریاچه کومو در ایتالیا است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3252/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو