نوشته برجسته ترین سینماگر آلمانی در «باران» به اجرا در می آید

نوشته برجسته ترین سینماگر آلمانی در «باران» به اجرا در می آید
calendar شنبه 07 مرداد 1396 در 13:41
آینه نیوز: براساس نوشته ای از راینر ورنرفاسبیندر»، مهم ترین فیلمساز سینمای نوین آلمان نمایشی در تماشاخانه «باران» به اجرا درمی آید.

آینه نیوز: براساس نوشته ای از راینر ورنرفاسبیندر»، مهم ترین فیلمساز سینمای نوین آلمان نمایشی در تماشاخانه «باران» به اجرا درمی آید. به گزارش روابط عمومی «باران»، محسن معینی تازه‌ ترین نمایش خود را با عنوان «خون درگلوی گربه» به تهیه‌ کنندگی عطیه ناصرجوی در تئاتر باران روی صحنه خواهد برد.

نمایش «خون در گلوی گربه » به کارگردانی محسن معینی از دوشنبه 9 مرداد در تئاتر باران به روی صحنه می ​رود. در این نمایش که براساس متنی از راینر ورنرفاسبیندر است، رحیم نوروزی، مجید مشیری و مهدی مقدم از طریق ویدیویی به ایفای نقش می​پردازند و افسانه میرباقری، سولماز نادری و مریم فتحی بازیگران این نمایش هستند. در این میان حضور مهدی مقدم، خواننده موسیقی پاپ هم در این نمایش قابل توجه است.

محسن معینی که آثار متفاوتی از تاو در صحنه تئاتر به نمایش درآمده است، تحصیلات دوره دکترای خود را در فرانکفورت به پایان برده درباره خلاصه ای از نمایش می​گوید:« فوئبه برای جستجوی آزادی و عشق به زمین آمده است.

معینی دارای مدرک دکترای فیلم،تئاتر و رسانه(T.F.M) از دانشگاه گوته آلمان است. او پیش از این، نمایش‌ هایی چون «عقلِ دهم»، «خانه برنارد آلبا»، «مزامیر اکسدوس»، «بازیگر و زنش»،«آدم خوابش می‌گیره» و «بر فَرَس تندرو» را روی صحنه برده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3246/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو