استاد شهرام ناظری هم با درب های بسته کنسرت موسیقی مواجه شد!

استاد شهرام ناظری هم با درب های بسته کنسرت موسیقی مواجه شد!
calendar شنبه 07 مرداد 1396 در 08:47
آینه نیوز: شهرام ناظری و حافظ ناظری قرار بود امروز (جمعه، ششم مردادماه) کنسرت «آواز پارسی» را در شهر قوچان روی صحنه ببرند، اما با درهای پلمب‌شده سالن کنسرت مواجه شدند و از ورود آن‌ها به داخل سالن جلوگیری شد!

آینه نیوز: شهرام ناظری و حافظ ناظری قرار بود امروز (جمعه، ششم مردادماه) کنسرت «آواز پارسی» را در شهر قوچان روی صحنه ببرند، اما با درهای پلمب‌شده سالن کنسرت مواجه شدند و از ورود آن‌ها به داخل سالن جلوگیری شد! مدیر روابط عمومی این اجرا اظهار کرد: ما از مشهد به سمت قوچان حرکت کردیم، اما خبری از لغو اجرا نبود. ما نیز از دیگران شنیده بودیم که کنسرت را لغو کرده‌اند، اما چون این موضوع از طرف هیچ مرجع رسمی‌ای به ما اعلام نشده بود، هماهنگی‌ها و تمرین‌ها را انجام دادیم.

او با بیان این‌ که این کنسرت قرار بود، ساعت ۱۹:۳۰ امروز آغاز شود، ادامه داد: اکنون درهای سالن کنسرت پلمب شده و از ورود شهرام ناظری و حافظ ناظری به داخل آن جلوگیری شده است. این در حالی است که ما هنوز نمی‌دانیم پلمب توسط کدام مرجع انجام شده است. از آنجا که هیچ اعلام رسمی‌ای مبنی بر لغو این کنسرت نشده بود، مخاطبان این اجرا در محل کنسرت حضور پیدا کرده‌اند و نسبت به این حرکت معترض هستند. نیروی انتظامی نیز محل را ترک کرده است.

منبع: ایسنا

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3231/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

پری

شرم آور ترین خبری که امروز خوانده ام. به جای مسیولین بی فرهنگی که قصد نابودی فرهنگ و هنر اصیل ایرانی را دارند واقعا عرق شرم بر پیشانیم نشست.استاد گرامی واقعا این مملکت ظرفیت پذیرش بزرگ مردی چون شما و فرزند هنرمندتان را ندارد.شرم بر آنان که اینچنین رفتار نابخردانه ای با اهل هنر دارند.درود بیکران بر استاد گرانقدر و فرزند گرامیشان.استاد گرامی شما در دل و دیده هنرشناسان این مملکت جای دارید.

0

0

[1396/05/07 - 18:01]

https://t.me/dw_farsi برید تو تلگرام دویچه وله همه چیزو بخونید .... یا شما همه چیزو میدونید و نمینویسید مثلا نمیدونیم و یا اینکه واقعا ایران نیستید و یا مردم رو حالو فرض کردید

0

0

[1396/05/08 - 00:56]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو