بازبینی مجدد و تعطیلی موقت برای نمایشی درباره کارتن خواب ها

بازبینی مجدد و تعطیلی موقت برای نمایشی درباره کارتن خواب ها
calendar چهارشنبه 04 مرداد 1396 در 13:12
آینه نیوز: اجرای نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» که به موضوع «کارتن خواب ها» می پردازد، شب گذشته تعطیل شد و مورد بازبینی مجدد قرار گرفت.

آینه نیوز: اجرای نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» که به موضوع «کارتن خواب ها» می پردازد، شب گذشته تعطیل شد و مورد بازبینی مجدد قرار گرفت. به گزارش تسنیم، این نمایش که در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود، از ابتدا دچار مشکلاتی در زمان به صحنه رفتن بود و در اجرای اول شب گذشته به دلیل اعمال نظارت مجدد به روی صحنه نرفت، به نحوی که در ساعت 19:30 بازبینان شورای نظارت به جای خریداران بلیت وارد سالن شدند و با وجود آن که اجرای ساعت 21:30 با تأخیری 45 دقیقه ‌ای روی صحنه رفت، اما شنیده شد که نمایش نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» با ممیزی روبه ‌رو شده است که مهمترین آن حذف استفاده مخاطبان از تلفن‌ های همراه در طول اجرا است.

شهرام گیل‌ آبادی، کارگردان نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» نسبت به اتفاقات شب گذشته واکنش نشان داد وعنوان کرد: «عده‌ای مانند کبک سر در زیر برف کرده‌اند و نه تنها به دیگران اجازه بیان مشکلات نمی ‌دهند؛ بلکه به تخریب نیز می‌ پردازند. آسیب ‌های اجتماعی باید کالبدشکافی شوند تا با کمک و همراهی مردم برای کنترل و رفع آن اقدامی صورت گیرد. هیچ فردی نمی ‌تواند با ایجاد مشکلات در مسیر بیان معضلات، هنرمند را از کار خود بازدارد زیرا افرادی که اقدام به تخریب می ‌کنند باعث آسیب رساندن به جامعه می‌ شوند.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3214/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو