با وجود اصرار دوستان!

چرا کارگردان سریال «نفس» به کمپین «هنر توقیف شدنی نیست» نمی پیوندد؟

چرا کارگردان سریال «نفس» به کمپین  «هنر توقیف شدنی نیست» نمی پیوندد؟
calendar دوشنبه 02 مرداد 1396 در 16:11
آینه نیوز: جلیل سامان که چندی پیش با سریال «نفس» همراه مخاطبان بود، با انتشار مطلبی کوتاه در کانال تلگرامی خود تصریح کرد که به دلیل عدم رسیدن به استدلال در خصوص برپایی کمپین «هنر توقیف شدنی نیست»، و با وجود اصرار بسیار دوستان! تمایلی برای مشارکت در این رفتار واکنشی ندارد.

آینه نیوز: جلیل سامان که چندی پیش با سریال «نفس» همراه مخاطبان بود، با انتشار مطلبی کوتاه در کانال تلگرامی خود تصریح کرد که به دلیل عدم رسیدن به استدلال در خصوص برپایی کمپین «هنر توقیف شدنی نیست»، و با وجود اصرار بسیار دوستان! تمایلی برای مشارکت در این رفتار واکنشی ندارد. به گزارش آینه نیوز، جلیل سامان در این ارتباط نوشت: «دوستان اصرار دارن منم به طرفدارای هشتک توقیف نشدن فیلم ها بپیوندم.. خصوصا اینکه منم فیلم "وقت بودن" ام مدت هاست تو آرشیو تلویزیون بلاتکلیف باقی مونده خیلی خوب می دونیم که توقیف فیلم های مختلف در سال های مختلف نتیجه سیاست های درست و غلط یا سلیقه های مدیران مربوطه و یا غرض ورزی های غیر قابل انکاره ... اما راهکار چیست؟»
کارگردان سریال «نفس» ادامه داد: «من آماری از فیلم های توقیفی ندارم و نمی دونم هر کدوم به چه دلیلی توقیف هستند به نظرم این موضوعات هشتکی نیست در جامعه متمدن هر توقعی و هر درخواستی باید با استدلال طرح بشه اینکه بگیم هنر توقیف شدنی نیست  ادعایی بیش نیست مگه هر محتوایی که در قالب هنر عرضه بشه ارزشمنده؟!  این دوستان نه جایگاه هنر رو می شناسن و نه جایگاه خودشون رو به عنوان هنرمند..هنرمند هم مثل سایر اقشار جامعه ممکنه خطا کنه.. وحی منزل نیست که هر اثری که تولید بشه قابل عرضه باشه... حتی آیات الهی هم شأن نزول دارن.. خداوند در قرآن فرمان داده اند: "هر جا کافران را دیدید بکشید.. " که نتیجه تفسیر غلط اون میشه داعش!»

به گزارش آینه نیوز، جلیل سامان در نهایت موضع گیری اش را در قبال توقیف فیلم ها این گونه بیان کرد: «من نه طرفدار توقیف فیلم خاصی هستم و نه طرفدار اکرانش اگه قرار باشه نظر بدم قاعدتا باید ببینمش! حکم کلی نمی تونم بدم. اما می تونم بگم لطفا فیلم منو اکران کنید.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3179/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو