اجرای دوباره «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی

اجرای دوباره  «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی
calendar شنبه 31 تير 1396 در 14:55
آینه نیوز: کیومرث مرادی نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» را به طور مجدد از روز پنجم مردادماه به روی صحنه می برد؛ با بازی آزاده صمدی، پانته آ پناهی ها و هانا کامکار و این بار در «تئاتر مستقل تهران».

آینه نیوز: کیومرث مرادی نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» را به طور مجدد از روز پنجم مردادماه به روی صحنه می برد؛ با بازی آزاده صمدی، پانته آ پناهی ها و هانا کامکار و این بار در  «تئاتر مستقل تهران».

به گزارش آینه نیوز، این نمایش که پیش از این در اواخر آذرماه سال گذشته در «تماشاخانه پالیز» با استقبال قابل توجه مخاطبان همراه بود، این بار از روز پنجشنبه 5 مردادماه به مدت یک ماه در  «تئاتر مستقل تهران»  و در ساعت 21 به صحنه می رود.

لازم به ذکر است هم اینک پیش فروش اینترنتی نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» در سایت تیوال صورت می گیرد.

«نامه های عاشقانه از خاورمیانه» داستان فراموش نشدنی سه زن است. زنانی که قصه زندگی شان قصه تنهایی ها، شجاعت ها ، جسارت ها و پیدا کردن هاست. قصه زندگی زنانی که خواستن را در استمرار تلاش در راه عشق به دست آوردن.»

نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» در سال گذشته با حضور هانیه توسلی، طناز طباطبایی و پانته‌ آ پناهی‌ ها اجرا شده بود و کاندید بهترین موسیقی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و صاحب جایزه بهترین بازیگر سال در مراسم جشن بازیگر شد.

تیزر نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3137/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو