تازه ترین اظهار نظر «علیرضا افتخاری» درباره «آغوش تاریخی با رئیس جمهور»

اعلام برائت «یوسف» از «محمود»!

اعلام برائت «یوسف» از «محمود»!
calendar چهارشنبه 28 تير 1396 در 11:49
آینه نیوز: صحنه فراموش نشدنی در آغوش گرفتن علیرضا افتخاری و محمود احمدی نژاد را کمتر کسی است که ندیده باشد و یا از خاطر برده باشد. همان «آغوش»ی که تبعات بسیاری برای خواننده «نیلوفرانه» بر جای گذاشت! محل وقوع آن اتفاق «فرهنگی –سیاسی» در مرکز همایش های صدا و سیما و روز 17 مردادماه سال 1389 بود؛ روزی که به نام «خبرنگار» به ثبت رسیده است، همان قشری که بنا به گفته علیرضا افتخاری، بیشترین ضربه را به او زده اند!

آینه نیوز: صحنه فراموش نشدنی در آغوش گرفتن علیرضا افتخاری و محمود احمدی نژاد را کمتر کسی است که ندیده باشد و یا از خاطر برده باشد. همان «آغوش»ی که تبعات بسیاری برای خواننده «نیلوفرانه» بر جای گذاشت! محل وقوع آن اتفاق «فرهنگی –سیاسی» در مرکز همایش های صدا و سیما و روز 17 مردادماه  سال 1389 بود؛ روزی که به نام «خبرنگار» به ثبت رسیده است، همان قشری که بنا به گفته علیرضا افتخاری، بیشترین ضربه را به او زده اند!

به گزارش «آینه نیوز»، علیرضا افتخاری، خواننده آواز سنتی که در برهه ای علاقه به تلفیق فضای موسیقایی «سنتی» و «پاپ» داشت، در تازه ترین گفته هایش درباره آن «آغوش سیاسی» سخن گفت. خواننده «امان از جدایی» به تازگی گفت و گویی با نشریه «تجربه» صورت داده و به اعلام برائت از همراهی با رئیس جمهور پیشین ایران دست زده است. علیرضا افتخاری در این باره گفت: «ایشان جوری خودش را در آغوش من انداخت که انگار یوسف گم گشته او بودم.» این خواننده اصفهانی با اشاره به این که اگر زمان بازگردد دیگر چنین رفتاری را نخواهد داشت، از «10 سال فحش خوردن خود» به دلیل این رفتار گفت.

به گزارش «آینه نیوز»، پیشتر نیز علیرضا افتخاری در گفت و گو با نشریه «تماشاگران امروز» با اشاره به اتفاق رخ داده در آن روز تاریخی، از تبعات دهشتناک آن اتفاق گفت و عنوان داشت: «نوشته‌ ای زیر در منزل شخصی من گذاشتند که اینجا بمب‌ گذاری خواهد شد و هرچه سریع ‌تر باید این منزل را تخلیه کنید. به قدری فشار و تهدید‌ها زیاد شد که مجبور شدیم از آن محل برویم. مدت‌ها کلاه می ‌گذاشتم روی سرم و برای خرید این ‌ور و آن‌ور می‌ رفتم. اگر هم کسی من را می ‌شناخت، برخوردهای اهانت‌آمیز و زشتی می ‌شد. خوب یادم هست وقتی در فرودگاه وارد سالن انتظار شدم و نشستم، حد فاصل 10 متری من همه مردم از صندلی‌ها بلند شدند و اطرافم خالی شد. دوستان من دیگر من را مهمانی ‌های خودشان هم دعوت نمی ‌کردند و می ‌ترسیدند بلایی سر بچه‌ هایشان بیاید. می ‌گفتند علیرضا تو دوست 20 ساله ما هستی ولی واقعا بهتر است دیگر نباشی، چون مردم و آشنایان، همسر و بچه‌ های ما را مورد توهین قرار می‌دهند که چرا افتخاری را اینجا راه داده‌اید. می ‌گفتند چرا با «رفیق احمدی‌نژاد» رفت و آمد می ‌کنید!»

لازم به ذکر است این گفته های خواننده موسیقی ایران در شرایطی رنگ تناقض به خود می گیرد که بنا به اخبار برخی رسانه ها وی در همان مجلس معروف با عنوان این که «آقای رئیس جمهور دوستت دارم»، گفته بود: « این حرف را ازروی خودستایی و تکلف نمی گویم بلکه از دلم برخاسته و حرف دل من است.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3105/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو