مطلبی کوتاه درباره تقدیر از «تتلو» به عنوان چهره ای ارزشی در خبرگزاری فارس+ عکس های مراسم

بدون شرح!

بدون شرح!
calendar دوشنبه 26 تير 1396 در 09:23
آینه نیوز: روز گذشته در مراسم یک سالگی «فارس پلاس» (زیر مجموعه خبرگزاری فارس) از امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» تقدیر و تابلویی به او در مقام چهره ای ارزشی توسط حمید رسایی اهدا شد!

سرویس فرهنگی آینه نیوز: روز گذشته در مراسم یک سالگی «فارس پلاس» (زیر مجموعه خبرگزاری فارس) از امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» تقدیر و تابلویی به او در مقام چهره ای ارزشی توسط حمید رسایی اهدا شد! به گزارش آینه نیوز، نکته جالب در این مراسم، واکنش های جالب تتلو بود که خود از این شرایط رخ داده تعجب کرده و به شدت می خندید! از سویی همانند روش به کار رفته برای برخی فوتبالیست ها از ابزارهایی چون «پیراهن آستین بلند» برای پوشاندن خالکوبی های زیاد دستان تتلو هم استفاده نشد و این به اصطلاح هنرمند با نقش و نگار نشسته در دستانش در مراسم ارزشی حضور یافت! دیگر چهره ای که در این مراسم مورد تقدیر به عنوان هنرمندی نمونه قرار گرفت، بهنوش بختیاری بود و «تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل».

به گزارش آینه نیوز، در مقابل این تقدیر و افرادی که از چنین شخصیت های مجهول الاحوالی تقدیر و حمایت می کنند، چه چیزی می توان گفت و چه نقدی می توان داشت؟! تنها می توان عکسی از این تقدیر توسط حمید رسایی- مدیر مسئول نشریه 9 دی که بارها مطالبی کذایی علیه سینما و هنر ایران در نشریه اش نوشت- گذاشت و همانند روش به کار رفته توسط کارتونیست ها، زیر عکس نوشت: بدون شرح!
 

تصاویری از واکنش های «تتلو» در مراسم تقدیرش!

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3081/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

تانی

این است واقعیت درون دلواپسان!!!!!!!!!!

0

0

[1396/04/27 - 17:51]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو