پولاد کیمیایی از زندگی در آلمان و ارتباطش با پدر و مادر می گوید؛

عضویت در تیم بسکتبال نوجوانان هامبورگ و عشق ویژه به مایکل جردن

عضویت در تیم بسکتبال نوجوانان هامبورگ و عشق ویژه به مایکل جردن
calendar یکشنبه 25 تير 1396 در 16:51
آینه نیوز: پولاد کیمیایی به مناسبت ورود به 37 سالگی و به بهانه بازی در فیلم «گشت 2» گفت و گویی تازه انجام داد و در آن از علایق خود و ارتباطش با پدر و مادر گفت.

آینه نیوز: پولاد کیمیایی به مناسبت ورود به 37 سالگی و به بهانه بازی در فیلم «گشت 2» گفت و گویی تازه انجام داد و در آن از علایق خود و ارتباطش با پدر و مادر گفت. این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با روزنامه «جام جم» در خصوص مهم ترین هدیه تولدش مراجعه به خاطره ای از حضور در لیگ بسکتبال نوجوانان در آلمان کرد و گفت: ««وقتی بچه بودم، عضو تیم بسکتبال نوجوانان هامبورگ بودم. آن موقع اوج ظهور غول‌ هایی بود که در لیگ ان.بی.ای بازی می ‌کردند، از جمله مایکل جردن که من عاشق و روانی او بودم. همه مدل لباس های او را داشتم. یادم هست یک بار کفش جدید او به بازار آمد که خیلی هم گران بود. همه شب و روزم این بود که چطور می‌ توانم این کفش را داشته باشم. دوست داشتم به همه بچه‌ های مدرسه بگویم این کفش آخری جردن را هم دارم و مهم تر از آن با این کفش بسکتبال بازی کنم. اما با همه سختی‌های زندگی در آلمان و با این‌ که پدر هم نبود، مادرم آن کفش را برای تولدم خرید.»

پولاد کیمیایی ضمن اشاره به مهرورزی های مادرش؛ گیتی پاشایی که دومین همسر مسعود کیمیایی بوده است، از خاطره هدیه مادرش برای تولدش می گوید: «کریسمس بود و آنجا (آلمان) طبق سنتی که دارند بابانوئل می ‌آید و روز عید هدیه‌ هایی برای بچه‌ها می‌آورد. با این که من مسلمانم، اما بچه بودم و دلم می‌خواست. خیلی با غم خوابیدم و صبح هم با این حال بیدار شدم و می ‌دانستم خبری از هدیه نخواهد بود. به مادرم گفتم چرا این‌ طوری است؟ مثلا اگر بابانوئل برای من هم هدیه بیاورد، چه اتفاقی می‌افتد؟ مادرم گفت حالا خوب خانه را بگرد، شاید برای تو هم هدیه آورده باشد. من هم گفتم نه خبری نیست، تا صبح بیدار بودم. گفت بگرد، شاید چیزی باشد. من هم گشتم و یک کادوی خیلی خوشگل پیدا کردم که مادرم خریده بود. وقتی آن کادو را دیدم، کلی عشق کردم.»

بازیگر فیلم «گشت 2» درباره نوع ارتباطش با مسعود کیمیایی و نقش وی در فعالیت های سینمایی اش، عنوان کرد: «پدرم با دست‌ های جوهری‌ اش فیلمنامه می‌ نویسد و کار می‌ کند و من از پول سینما بزرگ شده‌ ام، حالا تمام تلاشم این است که چیزی به این سینما بدهم. نه به خاطر کاسبی، بلکه به خاطر این‌ که ارزش راهی را که پدرم رفته، حفظ کنم. کسانی که مخالف حضورم در بازیگری و فیلم‌ های پدرم هستند، آیا توقع دارند من بروم مثلا دندانپزشک یا نجار شوم؟ اگر چنین توقعی وجود دارد، منطقی نیست. توقعی است که احساس می‌ کنم بخل و حسادت در آن وجود دارد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3077/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو