سکانس جنجالی فیلم «ساعت 5 عصر» درباره اتفاقات سال 88 + فیلم

سکانس جنجالی فیلم «ساعت 5 عصر» درباره اتفاقات سال 88 + فیلم
calendar یکشنبه 25 تير 1396 در 15:38
آینه نیوز: شایعه سیاسی بودن بخش هایی از فیلم «ساعت 5 عصر» و ارتباط داستان این فیلم با اتفاقات سال 88 از همان زمان انتشار پوستر نخست فیلم مهران مدیری در شبکه های اجتماعی مطرح شد اما گفته های بازیگر و کارگردان سینمای ایران مبنی بر «غیر سیاسی بودن فیلم ساعت 5 عصر» گزینه های دیگری مبنی بر حذف آن بخش از فیلم و یا سیاست به کار رفته نزد سازنده برای جلوگیری از حاشیه ها را به میان می آورد. با این شرایط فیلمی کوتاه از پشت صحنه همان سکانس مربوط به اتفاقات سال 88 در فیلم «ساعت 5 عصر» را می توانید مشاهده کنید.

آینه نیوز: شایعه سیاسی بودن بخش هایی از فیلم «ساعت 5 عصر» و ارتباط داستان این فیلم با اتفاقات سال 88 از همان زمان انتشار پوستر نخست فیلم مهران مدیری در شبکه های اجتماعی مطرح شد اما گفته های بازیگر و کارگردان سینمای ایران مبنی بر «غیر سیاسی بودن فیلم ساعت 5 عصر» گزینه های دیگری مبنی بر حذف آن بخش از فیلم و یا سیاست به کار رفته نزد سازنده برای جلوگیری از حاشیه ها را به میان می آورد.

به گزارش «آینه نیوز» با این شرایط فیلمی کوتاه از پشت صحنه همان سکانس مربوط به اتفاقات سال 88 در فیلم «ساعت 5 عصر» را می توانید مشاهده کنید.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3075/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو