باز هم اظهار نظر دلقکی که خود را خواننده می خواند!

پست عجیب «تتلو» برای «آتنا»

پست عجیب «تتلو» برای «آتنا»
calendar شنبه 24 تير 1396 در 14:18
آینه نیوز: در حالی که احساسات عمومی برای مرگ دلخراش دختربچه ای مظلوم در پارس آباد جریحه دار شده است، باز هم «تتلو» که باسوء استفاده از فضای بی در و پیکر مجازی برای خود طرفدارانی راه انداخته است، در یکی دیگر از اظهارنظرهای عجیبش، اشاره به این داشت که دلیل قتل «آتنای هفت ساله»، حجاب نامناسبش بوده است!

آینه نیوز: در حالی که احساسات عمومی برای مرگ دلخراش دختربچه ای مظلوم در پارس آباد جریحه دار شده است، باز هم «تتلو» که با سوء استفاده از فضای بی در و پیکر مجازی برای خود طرفدارانی راه انداخته است، در یکی دیگر از اظهارنظرهای عجیبش، اشاره به این داشت که دلیل قتل «آتنای هفت ساله»، حجاب نامناسبش بوده است! حرفی که البته دور از دیگر دیدگاه های خام این به اصطلاح خواننده نیست.

«تتلو» که معمولا در همه پست هایش چندین غلط املایی فاحش وجود دارد، این بار درباره مرگ «آتنا» در اینستاگرام، نوشت: «تصویراى لعنتى! تصمیماى ...!! من جغد بیدارى بودم که همه فقط تردم [طردم] کردن...! اینها گناه پدر و مادر و بدحجابى هستن. صد دفعه گفتم حجاب مهمه حتى واسه بچه کوچیک. والله به خدا این بچه اگه حجاب داشت چشم بد دنبالش نمی‌افتاد. مردم!! چشماتون رو باز کنید. جورى که بچه‌ هاى امروز حرف میزنن و برخورد میکنن یعنى به تکامل ذهنى رسیدن و باید حجاب داشته باشن تا در خطر نباشن.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3054/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

مهدی

باید گفت که نظر تتلو صرفا برای ایجاد فضایی برای بیشتردیده شدنش هست.اما من حیث المجموع با توجه به رشد عقلی و یادگیری بچه ها....و این نکته که نسل ها هر چه به جلو میروند اطلاعات کاملتری توسط کروموزومها به ایشان منتقل میشود....بچه ی امروز از بچه نسل گذشته به لحاظ درک و فهم سالهاجلوتر است..بهتره که در حجاب بچه های کوچکمان به دلیل وجود چنین بیماران وحشی....تجدید نظر کنیم...ایضا باورپذیری حجاب از بچگی باید شروع شود

0

0

[1396/04/24 - 14:42]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو