گیشه تئاتر با حضور چهره ها جان می گیرد

استقبال کم نظیر مردم از «اعتراف» شهاب حسینی

استقبال کم نظیر مردم از «اعتراف» شهاب حسینی
calendar شنبه 24 تير 1396 در 09:12
آینه نیوز: شهاب حسینی، برنده بهترین بازیگر سال 2016 جشنواره کن که این روزها سریال «شهرزاد» با بازی اش در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود، با حضور در نمایش «اعتراف» توانست به رکوردی جالب در گیشه تئاتر برسد.

آینه نیوز: شهاب حسینی، برنده بهترین بازیگر سال 2016 جشنواره کن که این روزها سریال «شهرزاد» با بازی اش در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود، با حضور در نمایش «اعتراف» توانست به رکوردی جالب در گیشه تئاتر برسد. استقبالی که با توجه به محبوبیت شهاب حسینی و فارع از کیفیت نمایشی که کارگردانی می کند، کاملا قابل پیش بینی بود. مدیر سایت فروش نمایش «اعتراف» از استقبال کم‌ نظیر مردم در پیش‌ فروش بلیت‌ های نمایش «اعتراف» خبر داد و این که بسیاری از بلیت های آینده این نمایش از طریف اینترنت پیش فروش شده است.
سال گذشته بود که حضور بازیگران ستاره و اجرایی متفاوت در نمایش «می‌ سی‌ سی‌ پی نشسته می‌ میرد» به کارگردانی همایون غنی‌زاده به عنوان پُرفروش ترین اثر نمایشی سال و یکی از پُرمخاطب ترین آثار نمایشی شناخته شد و حالا با مراجعه به گیشه فروش نمایش «اعتراف» و عدم امکان راحت مبنی بر خرید بلیت این نمایش می توان پیش بینی کرد که نمایش شهاب حسینی هم در رقابتی تنگاتنگ به عنوان یکی از پُرفروش ترین ها در گیشه تئاتر لقب بگیرد. به گزارش آینه نیوز، نکته جالب این که تا به حال بلیت های نمایش «اعتراف» تا تاریخ 16 مردادماه تکمیل شده است و این در حالی است که این نمایش در بازه زمانی 2 ماهه و بیشتر از نمایش های دیگر تا پایان مردادماه اجرا خواهد داشت.

حضور 2 بازیگر شناخته شده ایران از 2 نسل متفاوت و گرمای صحنه تئاتر برای مخاطبان که در سال های اخیر به شکل قابل توجهی مورد توجه قرار گرفته است، موجب شده تا هر شب تئاتر پیر شهر مملو از جمعیت باشد و مخاطبان ایرانی همنفس با علی نصیریان و شهاب حسینی، تماشاگر اجرایی از نمایشنامه برد میرمن باشند. این در حالی است که قیمت بلیت نمایش «اعتراف» با توجه به حضور چهره های آشنا به شکل معمول بوده و  ۴۰، ۵۰ و ۶۰ هزار تومان برای نمایشی 2 ساعته است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3037/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو