نمایش «هملت، تهران 2017» به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی؛

هملت در تهران امروز با حضور خواننده زیرزمینی و گریم های خاص!

هملت در تهران امروز با حضور خواننده زیرزمینی و گریم های خاص!
calendar یکشنبه 18 تير 1396 در 12:18
آینه نیوز: نمایش «هملت، تهران 2017» به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی؛ کارگردان نام آشنای عرصه تئاتر از روز 28 خردادماه روی صحنه رفت.

سرویس تئاتر آینه نیوز: نمایش «هملت، تهران 2017» به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی؛ کارگردان نام آشنای عرصه تئاتر از روز 28 خردادماه روی صحنه رفت. به گزارش آینه نیوز، این نمایش که قرار بود از 21 اردیبهشت در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد روی صحنه برود، از همان ابتدا دچار حواشی شد. البته اخبار مربوط به حضور «حمید صفت» در نمایش «لامبورگینی» اتفاقات نمایش «هملت تهران 2017» را تحت تاثیر قرار داد تا در نمایش کیومرث مرادی، یک خواننده زیرزمینی دیگر با نام «سینا ساعى»؛ عضو گروه موسیقی تیک تاک امکان حضور بیابد. گریم خاص بازیگران و استفاده از کلاه گیس و حضور خواننده غیرمجاز، نمایش «هملت، تهران 2017» را به لحاظ رسانه ای می تواند مورد توجه قرار دهد.

نمایشی که حاصل کاری گروهی با حضور فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری می باشد که در سال های اخیر بازیگران بسیاری را تربیت کرده است.

نمایش «هملت، تهران 2017» نگاهی متفاوت و امروزی به نمایشنامه معروف شکسپیر دارد و البته باز هم شاهد اجرای متفاوت کیومرث مرادی در مقام کارگردان خواهیم بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3000/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو