با اجرای رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران؛

کارتن خواب ها به صحنه تئاتر می آیند

کارتن خواب ها به صحنه تئاتر می آیند
calendar شنبه 17 تير 1396 در 09:06
آینه نیوز: نکته قابل توجه درباره نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه»، حضور شهرام گیل آبادی؛ رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران است که پیشتر سابقه مدیریت رادیوهای تهران، جوان و نمایش و معاون اطلاع رسانی و پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه داشته است.

سرویس تئاتر آینه نیوز: قرار است از اول مردادماه، نمایشی با عنوان «یک دقیقه و سیزده ثانیه» با محوریت زندگی 4 زن کارتن خواب به روی صحنه برود. این اثر که نوشته محمد چرمشیر و اجرای شهرام گیل آبادی است، در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌ رود.

به گزارش آینه نیوز، «یک دقیقه و سیزده ثانیه» در دو سانس ٢٠:٣٠ و ٢٢ از یکم تا بیست و یکم مرداد به روی صحنه می ‌رود و قصه زندگی 4 زن کارتن خواب است. نقش آفرینان این نمایش در نقش کارتن خواب را پانته ‌آ بهرام، لادن مستوفی، سیما تیرانداز و مینا دریس بازی می کنند که در شیوه‌ای تعاملی و با مشارکت فعال تماشاگر به اجرا درمی آید. این اثر نمایشی براساس تحقیقات مستند و با بررسی قصه 53 زن کارتن خواب با تحقیقی میدانی نوشته شده است و جدا از اجرای نمایش، قرار است کمپینی با عنوان  «یک دقیقه و 13 ثانیه» برای حمایت از زنان کارتن خواب هم راه اندازی شود.

به گزارش آینه نیوز، نکته قابل توجه درباره نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه»، حضور شهرام گیل آبادی؛ رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران است که پیشتر سابقه مدیریت رادیوهای تهران، جوان و نمایش و معاون اطلاع رسانی و پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه داشته است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2967/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو