کنایه خواننده «آمریکا مرگ به نیرنگ تو» به حامد زمانی؛

آقای حامد فلانی اعتقادات من را ندارد!

آقای حامد فلانی اعتقادات من را ندارد!
calendar چهارشنبه 14 تير 1396 در 12:32
آینه نیوز: اسفندیار قره ‌باغی؛ خواننده آهنگ معروف «آمریکا ننگ به نیرنگ تو» در مراسم رونمایی از قطعه موسیقایی «آوردگاه» به گلایه از خواننده ای پرداخت که متعلق به نسل نوی خوانندگان استکبارستیز است.

سرویس موسیقی آینه نیوز: اسفندیار قره ‌باغی؛ خواننده آهنگ معروف  «آمریکا ننگ به نیرنگ تو» در مراسم رونمایی از قطعه موسیقایی «آوردگاه» به گلایه از خواننده ای پرداخت که متعلق به نسل نوی خوانندگان استکبارستیز است.

به گزارش آینه نیوز، این خواننده آذری زبان که روزگاری با خواندن آهنگ های حماسی با صدایی مقتدرانه در گوش ها جاخوش کرده بود، مدت بسیاری است که از تهران به تبریز کوچ کرده و دچار کم کاری شده است، با این حال روز گذشته طی مراسمی از تازه ترین اثرش با عنوان «آوردگاه» که در ارتباط با شهدای مدافع حرم است در فرهنگسرای امید رونمایی شد. اما حواشی این مراسم اختصاص به صحبت های خواننده پیشکسوت آواز حماسی داشت؛ جایی که اسفندیار قره باغی با کنایه به «حامد زمانی»، گفت: «اگر آقای حامد فلانی 50 سال زحمت بکشد و تحصیلات من را هم داشته باشد و تلاش کند، تازه باز هم من نمی ‌شود، به خاطر این که اعتقادات من را ندارد.» اشاره قره باغی به سال ها تحصیل و تدریس اش و برخورداری از نشان درجه ی 1 هنری است که معادل دکترای آواز شمرده می شود. به گزارش آینه نیوز، خواننده «آمریکا مرگ به نیرنگ تو»  در سخنان دیروز خود اشاره به روحیه بسیجی وارش در زندگی کرد و گفت: «از سال 1359 تا کنون با حقوق بازنشستگی کار کردم و بسیجی ‌وار زندگی کردم و امیدوارم در همین راه هم بروم و افتخاری برای اطرافیانم باشم.»

بخش دیگری از صحبت های پُرحاشیه اسفندیار قره باغی در مراسم دیروز اختصاص به جایگاه موسیقی در پیش از انقلاب و حمایت از رهبری داشت که عنوان داشت: «اگر نظرات امام نبود این آقایان روحانی ما را کباب می‌ کردند. خداوند مقام معظم رهبری را برای ما نگه‌ دارد که سایه ‌اش انشاالله بر سر ما باشد. حضرت آقا هر موقع صلاح دانست می ‌تواند بگوید موسیقی حرام است ما هم کنار می‌ گذاریم. ما مقلد مقام معظم رهبری هستیم و ایشان صاحب اختیار است.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2954/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو