هنرمندی پیشکسوت که نمایشی را در نقد مسئولان به صحنه برد

تلاش پدر برای دلخور نشدن دختر در نمایشی مطربانه!

تلاش پدر برای دلخور نشدن دختر در نمایشی مطربانه!
calendar سه شنبه 13 تير 1396 در 17:13
آینه نیوز: بهزاد فراهانی؛ پیشکسوت هنر ایران، نمایش «مطرب» را در راستای نقد عملکرد مسئولان فرهنگی هنر دانست.

سرویس تئاتر آینه نیوز: بهزاد فراهانی؛ پیشکسوت هنر ایران، نمایش «مطرب» را در راستای نقد عملکرد مسئولان فرهنگی هنر دانست. به گزارش «آنا»، بازیگر سریال «کت جادویی»، گفت: «سالها است که از مسئله مدیریت رنج می ‌بریم و این وضعیت برای یک هنرمند بسیار آزاردهنده است. امروزه شرایط به گونه‌ ای مهیا شده که چه در هنر و چه در بخش‌ های دیگر از مدیریت‌ها به معنای مدیریت هنری ناراضی هستیم. نمایش «مطرب» به نقاط ضعف مدیریت‌های هنری اشاره دارد.»

بهزاد فراهانی که مجددا نمایش «مطرب» را به صحنه می برد، درباره ناکارآمدی مدیران حوزه فرهنگ و هنر درباره هنرهای نمایشی، افزود: «در این سرزمین التفاتی به کار تئاتر نمی‌ شود و مهربانی را روا نمی‌ دانند، چرا که اگر غیر از این بود شرایط بهتری می‌ داشتیم. متاسفانه تلویزیون هر چیزی جز فرهنگ را تبلیغ می‌ کند، با این‌ که ما با بی‌ آبی تاریخی روبه‌ رو هستیم اما سیاستی برای استفاده از هنرمندان در راستای اطلاع رسانی و هوشیار کردن مردم ندارد. در حقیقت همه چیز بوی کاسبی می‌دهد.»

بخش دیگری از گفته های این پیشکسوت سینما و تلویزیون و تئاتر اختصاص به چرایی استفاده از فرزندش؛ «شقایق» در نمایش «مطرب» داشت که وی در این باره گفت: «من سعی کرده ام کارها را به گونه ‌ای برنامه‌ریزی کنم که وی نیز بتواند در این نمایش همکاری داشته باشد و یا اگر هم این امکان به ‌وجود نیامد بخاطر این مسئله ناراحت نباشد. شقایق فراهانی در نقش شکوفه خاتون که نقش اصلی نمایش «مطرب» است بازی می ‌کند. این کاراکتر کسی است که پختن نان آبادی را برعهده دارد و هر کاری از جمله مطربی و نانوایی انجام می ‌دهد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2942/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو