اختلاف در وزارت ارشاد برای اعطای مجوز به خوانندگان رپ!

اختلاف در وزارت ارشاد برای اعطای مجوز به خوانندگان رپ!
calendar سه شنبه 13 تير 1396 در 15:47
آینه نیوز: مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد از اعطای مجوز برای فعالیت خوانندگان «رپ» اعلام برائت کرد. 2 روز پیش بود که طی خبری درباره حضور «حمید صفت» و طی تیتر «یک رپر با مجوز پا به صحنه می گذارد»، درباره ورود یکی از خوانندگان این شاخه موسیقی، گزارشی در «آینه نیوز» منتشر شد، اما مسئول دفتر موسیقی وزارت ارشاد، اعطای چنین مجوزی از سوی این دفتر را رد می کند!

آینه نیوز: مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد از اعطای مجوز برای فعالیت خوانندگان «رپ» اعلام برائت کرد. 2 روز پیش بود که طی خبری درباره حضور «حمید صفت» و طی تیتر «یک رپر با مجوز پا به صحنه می گذارد»، درباره ورود یکی از خوانندگان این شاخه موسیقی، گزارشی در «آینه نیوز» منتشر شد، اما مسئول دفتر موسیقی وزارت ارشاد، اعطای چنین مجوزی از سوی این دفتر را رد کرده و عنوان داشت که کماکان موضع وزارت ارشاد درباره خوانندگان «رپ» همچون گذشته ناپذیرفتنی است!

فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد در گفت‌ و گو با «فارس» گفت: «اداره کل هنرهای نمایشی می‌ بایست برای تئاترهایی که از اجرای موسیقی بهره‌ می‌ برند، مجوزهای لازم را از دفتر موسیقی اخذ کند.» این مقام مسئول در خصوص دو نمایشی که از خوانندگان رپ استفاده کرده‌اند، گفت:‌ از طرف دفتر موسیقی برای هیچ‌ یک از این اجراها مجوزی صادر نشده است.»

به نظر می رسد حضور خواننده رپ در نمایش «لامبورگینی» که چندی دیگر به صحنه می رود، موجب ایجاد اختلاف در صدور مجوز برای خوانندگان این شاخه در صحنه نمایش شده است و برملاکننده عدم وجود قاعده و چارچوبی مشخص در مسر مجوز بوده و نشان از عدم موازنه در فعالیت های دفتر موسیقی وزارت ارشاد با اداره کل هنرهای نمایشی دارد.
 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2939/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو