همراهی سالار عقیلی با جهادگران

همراهی سالار عقیلی با جهادگران
calendar سه شنبه 13 تير 1396 در 11:20
آینه نیوز: سالار عقیلی؛ خواننده ملی کشورمان که در گذشته با حضور در شبکه ماهواره ای دچار معضلاتی شده بود، از عزم و اراده جهادگران برای ساختن ایران تقدیر کرد.

آینه نیوز: سالار عقیلی؛ خواننده ملی کشورمان که در گذشته با حضور در شبکه ماهواره ای دچار معضلاتی شده بود، از عزم و اراده جهادگران برای ساختن ایران تقدیر کرد. به گزارش فارس، خواننده تیتراژ سریال «معمای شاه» با اشاره به جهادگری های صورت یافته در مناطق محروم کشور گفت: «حرکت جهادگران بسیجی انسان دوستانه، اخلاقی و ارزشی است و بنده به همه جهادگران خداقوت عرض می کنم و برای همه آنها از خداوند منان سلامتی و موفقیت را آرزومندم. به جهادگران جوان توصیه می کنم که از تجربه خدمتگزاران قدیمی استفاده کنند تا کیفیت خداماتشان به مناطق محروم و مستضعف نشین بهبود یابد.»

سالار عقیلی که با خواندن اشعاری میهنی مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار دارد و آثارش در جان و گوش ایرانیان خانه کرده است، به لزوم حمایت از اردوهای جهادی اشاره کرد و افزود: «اردوهای جهادی در کنار محرومیت زدایی از روستاها باید موجب رونق اشتغال و کسب و کار شود. باید نشست و فکر کرد که چگونه می‌توان با حضور جوانان جهادگر در روستاها به اقتصاد ساکنان روستا کمک کرد. باید با تلاش بیشتر و اتحاد به جهادگران کمک کنیم و این کمک می تواند مادی یا هم معنوی باشد. باید امکانات مورد نیاز جهادگران را فراهم کنیم و آنها را تنها نگذاریم.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2928/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو