یاران کلاه قرمزی در عرصه تئاتر فعال شدند

یاران کلاه قرمزی در عرصه تئاتر فعال شدند
calendar شنبه 10 تير 1396 در 12:18
آینه نیوز: بعد از حواشی مربوط به عدم پخش تلویزیونی برنامه «کلاه قرمزی» و انتقالش به شبکه نمایش خانگی، حالا به نوبت شاهد حضور صداپیشگان این مجموعه پُرطرفدار در عرصه نمایش هستیم.

آینه نیوز: بعد از حواشی مربوط به عدم پخش تلویزیونی برنامه «کلاه قرمزی» و انتقالش به شبکه نمایش خانگی، حالا به نوبت شاهد حضور صداپیشگان این مجموعه پُرطرفدار در عرصه نمایش هستیم. البته خاستگاه صداپیشگانی چون محمد بحرانی و بهادر مالکی به حوزه نمایشی برمی گردد و این شب ها به جز اجرای نمایش «بهمن کوچیک» با بازی محمد بحرانی(صداپیشه عروسک های «ببعی» و «آقای هم ساده»)، بهادر مالکی(صداپیشه عروسک «فامیل دور») هم با نمایش «بیست و یک» به صحنه می رود.

صداپیشگان عروسک های دوست داشتنی «کلاه قرمزی» این شب ها در تالار تازه تاسیس «شهرزاد» به اجرای برنامه می پردازند و بهادر مالکی با نویسندگی و کارگردانی و اجرای تک نفره نمایش عروسکی «بیست و یک» پیش از نمایش «بهمن کوچیک» به کارگردانی مهران نائل و با بازی محمد بحرانی در صحنه حضور خواهد یافت.

نمایش «بیست و یک» پیشتر در شانزدهمین جشنواره بین‌ المللی تئاتر عروسکی روی صحنه رفته بود و به شیوه توپ و دست اجرا می‌ شود و در خلاصه داستانش آمده است: «هر جوجه برای آزاد شدن از تخم ، باید "بیست و یک" روز در آن تنها بماند این یک قانون بدیهی ست!»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2881/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو