مشخصاتی از خواننده سریال «شهرزاد» و همسر و فرزندش که نامی متمایز دارند

نام متفاوت همسر محسن چاوشی چیست؟

نام متفاوت همسر محسن چاوشی چیست؟
calendar یکشنبه 04 تير 1396 در 10:33
آینه نیوز: همسر محسن چاوشی با انتشار یادداشتی در صفحه مجازی درباره نام متفاوتش توضیح داد.

آینه نیوز: همسر محسن چاوشی با انتشار یادداشتی در صفحه مجازی درباره نام متفاوتش توضیح داد. نام همسر خواننده پُرطرفدار پاپ که این روزها باز هم صدایش با سریال «شهرزاد» همراه است، «اسپاکو» نام دارد.

اسپاکو یوسفی؛ همسر محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان است که به دلیل نام خاصش همیشه درباره اصالت او سوال هایی وجود داشت. وی در این باره توضیح داد:
«برای تمامی قومهای ایرانی احترام بسیار قائل هستم، ولی محض اطلاع من ایرانی و از قوم با اصالت بختیاری و آریایی هستم و به جرات میگم که یکی از افتخاراتم هست. درود بر تمامی قومهای خوب و فهیم وطنم قوم هایی که شعور احترام گذاشتن به دیگر اقوام را داشته باشند. برای کسانی که بارها پرسیده بودن من کجایی هستم….» زانکو ریشه در اسم های کردی دارد مانند اسم مادرش . در اصل زانکو به معنی دانش طلب گفته می شود کسی که به دنبال دانش و علم می باشد.

اما محسن چاوشی؛ خواننده مطرح موسیقی هم از دیار جنوب است، متولد 8 مرداد 1358 . زاده خرمشهر که اصالتی کردی دارد. چاوشی با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و بدین ترتیب محسن در خرمشهر متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر است. بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده چاوشی به شهرهای کرمانشاه، مشهد و در نهایت تهران مهاجرت کردند. محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال ۱۳۸۷ آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد.

محسن چاوشی با اسپاکو یوسفی در سال ۱۳۸۸ ازدواج کرد و در حال حاضر صاحب فرزند پسری به نام «زانکو» می باشد. زانکو همانند نام مادرش و همچون ریشه پدری اش برگرفته از نامی کردی است و به معنی دانش طلب گفته می شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2820/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو