خداحافظی یکی از اساتید فن بازیگری از سینما

دنیل دی لوییس دیگر بازی نمی کند؟ مگر امکان دارد؟!

دنیل دی لوییس دیگر بازی نمی کند؟ مگر امکان دارد؟!
calendar چهارشنبه 31 خرداد 1396 در 14:31
آینه نیوز: سخنگوی دنیل دی لوئیس خبر از خداحافظی این بازیگر توانای انگلیسی داد. باورش بسیار سخت است که یکی از سلاطین بازیگری از پرده تصویر دور شود و ما را با رویاهایمان تنها بگذارد!

آینه نیوز: سخنگوی دنیل دی لوئیس خبر از خداحافظی این بازیگر توانای انگلیسی داد. باورش بسیار سخت است که یکی از سلاطین بازیگری از پرده تصویر دور شود و ما را با رویاهایمان تنها بگذارد! به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: «دنیل دی لوییس» بازیگر با سابقه انگلیسی که در فیلم‌ هایی چون «خون به پا می‌شود»، «لینکلن» و «پای چپ من» ایفای نقش کرده، از بازیگری کناره‌ گیری کرد.

سخنگوی این بازیگر اعلام کرده، فیلم بعدی «دی لوییس» 60 ساله، آخرین فیلم او خواهد بود. او در فیلم «Phantom Thread» دوباره جلوی دوربین «پل توماس اندرسن» کارگردان «خون به پا می‌شود» خواهد رفت.

در بیانیه‌ ای که در این‌ باره منتشر شده،‌ آمده است: «دنیل دی لوییس» دیگر به عنوان بازیگر فعالیتی نخواهد داشت. او عمیقا از تمام همکاران و تماشاگران در تمام این سال‌ ها سپاسگزار است. این یک تصمیم شخصی است و او و نمایندگانش دیگر اظهارنظری در این رابطه نخواهند داشت.

این ستاره سینما پیش از این هم از شغلش فاصله گرفته بود؛ «دی ـ لوئیس» اواخر دهه 1990 مجذوب کفاشی شد و به فلورانس ایتالیا رفت تا آن‌ طور که گفته می‌ شود زیر نظر «استفانو بمر» کفاش معروف ایتالیایی آموزش ببیند.

این خبر در حالی مطرح شد که در سال های اخیر بسیاری از غول های سینما به دلایلی از این حرفه کنار رفتند و این خطر بزرگی برای آینده سینمای جهان محسوب می شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/2799/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو